Obyčejná zahrada rozkvete pod rukama odborníků

Bydlení v rodinném domě znamená nejen více prostoru uvnitř, ale také venku, kde si kromě parkoviště, chodníků a travnatého porostu můžete nechat vysázet květinové ostrůvky či záhony a sady. Je to jednoduché, stačí se obrátit se svými požadavky na odborníky a během několika dní sledovat proměnu plochy kolem domu v oázu barev a vůní.

Atypická zahrada? Výzva pro profesionály!

O návrh zahrady požádejte odborníky pokud hledáte bezúdržbové a přitom cenově dostupné řešení. Ne každý najde čas na pravidelné stříhání keřů, roubování stromů anebo plení plevele. Zahradní architekti vám navrhnou rozmístění keřů a rostlin tak, abyste s nimi měli co nejméně práce a zároveň zůstaly pokryté slunné i stinné plochy. Máte-li nerovný terén, je realizace zahrady opravdovou výzvou. Za použití dekoračních prvků a přírodních materiálů vám odborníci z oboru vykouzlí úžasná místa a zákoutí i tam, kde se sami jen těžko dostanete třeba jen se sekačkou. Pro znalce není problém ani svah či méně kvalitní půda.

Řekněte si, k jakému stylu máte nejblíž

Vaše zahrada v režii odborníků a vašich požadavků bude vždy originální a jedinečná. Zahradní architektura se totiž může ubírat k formálnějšímu stylu, jenž si žádá dokonale zastřižený trávník anebo získat venkovský nádech díky praktičnosti a jednoduchosti.  Moderní zahradu chtějte v případě, že vyznáváte hladké linie a čistý minimalismus. Zejména ženy budou tíhnout k poeticky laděné zahradě, kde nechybí romantické dekorace, pítka pro ptáčky, jezírka zdobená zaoblenými kameny a samozřejmě sošky i zahradní nábytek v retro stylu s patinou.

Vaše nová zahrada však může mít daleko více podob, jednou z tváří je japonský styl s jezírky, ozdobnými lávkami, kameny. Inspiraci hledejte třeba ve středomoří za použití exotických dřevin. Konečně máte ucelenou představu o charakteru zahrady? V tom případě je nejvyšší čas kontaktovat zahradní architekty, kteří kromě zahrad připraví i koncept veřejné zeleně. Na jejich e-shopu si pak můžete vybrat další rostliny, keře, trvalky či okrasné trávy.

Příspěvek byl publikován v rubrice Bydlení se štítky a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.