Jak uspořádat nejlepší narozeninovou party pro vaše přátele

Stojíte před úkolem vytvořit pro vašeho kamaráda nebo kamarádku narozeninovou oslavu, jenže moc nevíte, jak na to? Nevěšte hlavu! V dnešním článku se dozvíte, na co vše si během přípravy oslav narozenin dávat pozor a jaké detaily vychytat!

Skvělé místo

Pokud je oslavenec váš kamarád, určitě víte, která místa a podniky má rád. Můžete oslavu uspořádat buďto potají u vás doma, nebo si můžete na určitý termín domluvit stůl v jeho oblíbeném baru, restauraci či bistru. Nalákat jej sem bude snadné, stačí jej pozvat na kávu právě do tohoto podniku. Můžete mu však dát i neotřelou pozvánku na záhadný večer. Dokonale vybrané místo umocní nezapomenutelný zážitek z oslavy. Slyšeli jste od kamaráda, že by se rád podíval do toho nového baru v centru? Uspořádejte jeho oslavu přímo tam! Zajistěte, aby byla vaše místa k sezení hezky vyzdobena, a sami se oblečte do krásného oblečení.

Občerstvení vybírejte pečlivě

Podle druhu zařízení, ve kterém budete oslavu pořádat, vyberte i slavnostní menu. Můžete vytvořit s pomocí vašich přátel i své vlastní dobroty, komfortní však bude, pokud přímo v restauraci objednáte catering, který se o vše postará. Stačí jen dobrá komunikace s restaurací a vy už můžete jen doladit detaily jako je ozdoba stolů nebo drobné dobroty na zobání. Skvělými dárky pro ženy i muže jsou různé dorty s prskavkami, které personál podniku donese za zpěvu „Hodně štěstí, zdraví!“. Můžete se s personálem domluvit, že během nesení dortu zhasnou v celé restauraci světla. Přidat můžete i welcome drink pro oslavence!

Dokonalý dárek

Na dárku si dejte vždy záležet. Pokud se jedná o oslavu vašeho nejlepšího kamaráda či kamarádky, pracujte na tom, aby se jednalo o originální dárky, na které jen tak nezapomene! Z jeho okolí můžete zjistit, po čem už dlouho touží, možná, že to sami tušíte. Jedná-li se o dražší kousek, můžete se s vašimi přáteli domluvit, že se podělíte o náklady na dárek. V případě, že má váš kamarád či kamarádka kulatiny, doporučuje se dát jako dárek nějaký zážitek. Dobrým tipem může být tandemový seskok, jízda vysněným autem, let balonem nebo „let“ ve vzdušné turbíně. Určitě k vašemu dárku nezapomeňte i na vtipné přání k narozeninám, které mu zůstane jako hezká vzpomínka.

Nezapomenutelná zábava

Pro vaše přátele byste udělali, co jim na očích uvidíte? Pak zajistěte skvělý program po celou dobu trvání oslavy, aby měl oslavenec na co vzpomínat. Jako část vašeho programu můžete pojmout dárky pro muže jako taneční show krásných slečen, v případě nezapomenutelného dárku pro ženy sexy taneček krásných striptérů. Máte-li rádi umírněnější styl, můžete si zahrát oblíbené stolní hry nebo praskání balonků, přivázaných na noze. Skvělým zakončením narozeninové oslavy bývá ohňostroj anebo návštěva diskotéky, kde si všichni společně zatancujete.