MyCase.cz

Mobilní komunikace je v současnosti maximálně frekventovaná. Mobily už ale neslouží pouze k telefonování a k brouzdání na internetu. Staly se prostě a jednoduše součástí osobního stylu každého z nás. Telefon by zkrátka měl být originální a správně nás reprezentovat. Toho dnes nedosáhneme pouze nákupem nového modelu telefonu. Za chvilku si jej totiž pořídí řada dalších lidí a nás považují za ovce i když jsme telefon měli mezi prvními . S řešením přišla firma MyCase.cz, která nabízí stylové ochrané kryty na telefony, které vám potiskne přesně podle vašich požadavků. Kryt na mobil na míru, ten už stojí za to.

MyCase nabízí originální styl

Výjimkou mezi prodejci nabízejícími kryty na iPhone a jakékoli ostatní telefony je společnost MyCase. Jedná se o firmu poskytující unikátní službu spočívající v tom, že si vytvoříte vlastní design obalu dle svého přání. Jak to všechno funguje? Naprosto jednoduše. Nejprve si na webu zmiňované firmy vyberete konkrétní mobilní telefon. Následně si pak v jednoduchém editoru zvolíte pozadí, které by měl váš nový vlastní kryt na mobil mít. Poté vyberte nějaký zajímavý nápis. Vynikající je i fakt, že můžete klidně vybírat i poutavé fotografie z nabízené galerie. Originální volbou je kryt na mobil s vlastní fotkou. U něj si můžete být jisti, že ho nebude mít nikdo jiný. Máte-li design vyřešen, stačí pouze uložit nastavení a objednat.

Vysoká kvalita zaručena

Kompatibilitu krytu a konkrétního zařízení nemusíte řešit. Volba typu mobilu na počátku zajistí přesný kryt na Iphone nebo na jakýkoli jiný přístroj. Obal jej bude maximálně chránit před nárazy, otřesy či poškrábáním. Díky precizní technologii budou navíc zachovány živé krásné barvy. U MyCase si můžete být jisti i tím, že budou potištěné boky krytu pomocí 3D potisku. Například kryt na Samsung tak vypadá perfektně. Doprava vámi navrženého krytu je zcela zdarma. I proto se vyplatí vyzkoušet zcela unikátní možnost získání jedinečného krytu, který kromě vás nebude mít nikdo.