elektronickeobojkypropsy.cz

Výcvikové obojky pro psy jsou oblíbenou pomůckou k výcviku a výchově psa, pro kterou se sice nesahá hned, ale někdy není zbytí a jejich použití je na místě. Většinou hraje roli bezpečnost zvířete i jeho okolí. Pokud pes neposlouchá, utíká, projeví se u něj agresivita vůči jiným psům nebo lovecké pudy, může výcvikový obojek značně pomoci. Více než v jiných situacích je ale potřeba umět s ním správně zacházet a dodržovat pravidla.

Pro koho jsou výcvikové obojky určeny

Výcvikové obojky slouží k zamezení nežádoucího chování a sahají po nich většinou zkušení pejskaři, kterým se nedaří jedince se složitější povahou vycvičit k poslušnosti, ale využít je mohou i začátečníci, kteří výchovu zanedbali nebo některý krok pokazili. Zde je ale na místě odborné vedení a rady zkušeného kynologa.

Nechte si poradit s výběrem

Na e-shopu elektronickeobojkypropsy.cz najdete výcvikové obojky všech typů a můžete si nechat poradit s jejich výběrem pomocí online chatu, emailem nebo telefonicky. Takovouto pomůcku je třeba koupit přímo na míru dané situaci, zvířeti i jeho majiteli, protože co vyhovuje někomu jinému, nemusí být dobré pro situaci, kterou řešíte se svým pejskem právě vy.

Princip fungování výcvikových obojků

Výcvikové elektronické obojky fungují na jednoduchém principu, po zmáčknutí tlačítka na ovladači, který je vlastně vysílačkou, se vyšle k obojku signál. Ten podle druhu obojku vyvolá elektrický impuls, vibrace nebo vystříknutí spreje, některé výrobky v sobě tyto funkce kombinují. Obojek dokáže zbavit psa i různých zlozvyků, a nemusí se jednat pouze o štěně nebo mladého psa, při správném použití fungují v každém věku.

Nabídka e-shopu elektronickeobojkypropsy.cz

Orientace na e-shopu elektronickeobojkypropsy.cz je velmi jednoduchá. V nabídce jsou obojky výcvikové, protištěkací, elektronické, GPS obojky, ohradníky pro psy, kamery a další vychytávky pro chovatele. V sekci Výcvikové obojkyjsou tři hlavní sekce, a to obojky s elektrickým impulsem, vibrační nebo sprejové. V každé kategorii lze vybírat z rozličných modelů od předních výrobců. Nechybí ani příslušenství zahrnující baterie, akumulátory, ovladače, dobíjecí kabely nebo náhradní řemínky.

Příspěvek byl publikován v rubrice Zvířata a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.