Moderní rychlovarné konvice KitchenAid

Rychlovarná konvice patří mezi základní vybavení každé české kuchyně. Kromě praktické funkce rychlého ohřevu požadovaného množství vody může vaše nová konev plnit i funkci okrasnou, protože modely jsou konstruovány ve svěžím provedení a elegantním designu. Vyberte si například z populárních konvic KitchenAid, které předčí očekávání i náročných uživatelů.

Inspirace v retro křivkách

Nesmrtelné retro se vrací i do kuchyní! Kvalitní spotřebiče zakoupíte v tradičních barvách i vzhledu dávných dob. Jinak tomu není ani u konvic. Luxusní model rychlovarné konvice KitchenAid s označením 5KEK1522 se může pochlubit odolnou dvojitou stěnou a přesným nastavením teploty. Široká rukojeť nabízí pohodlný úchop, a abyste si i vy vybrali vhodnou barvu, je k dostání hned několik módních odstínů.

Rychlovarná konvice 5KEK1722 je vybavena pokročilými funkcemi, což ocení každá hospodyňka. Šetřete energii a speciální čaje či nápoje si připravujte za správné teploty. K tomu vám poslouží funkce pro nastavení teploty mezi padesáti a sto stupni Celsia. Moderní zaoblené tvary spolu s otočným systémem a použitím kvalitních materiálů vás nepřestanou bavit!

rychlovarné konvice kitchenaid

Zdroj: Pixabay.com

Nádech amerického venkova ve vaší kuchyni

Také vám přirostly k srdci originální padesátá léta v Americe? A jak by se vám líbilo si atmosféru za velkou louží trochu přiblížit? Pořiďte si úchvatnou a do detailu propracovanou konev 5KEK1222 s roztomilým uchem a tichým ohřevem vody. Designéři si pohráli nejen s konstrukcí připomínající retro, ale také realizací materiálů vhodnými pro použití v moderním interiéru. Čtveřici povedených konvic KitchenAid uzavírá řada 5KEK1322ESS ve skleněném provedení s automatickým udržováním teploty vody po dobu třiceti minut. Skleněné tělo konvice z prvotřídního značkového skla doplňují praktické rysky s hodnotami. Nezáleží, který model vám více padne do oka, u všech si můžete být jisti použitím prémiových materiálů a snadnou údržbou.

Zdroj informací: https://www.kitchenaid.de/Landings/1.5l-Wasserkocher-artisan