Masáž jako cesta k orgasmu

Máte problém s dosahováním orgasmu a nevíte, jak jej řešit? Využijte jednoduché a rychlé techniky, kterou je masáž. Ta vás naučí milovat své vlastní tělo, zjistit, co se vám líbí a na jaké podněty reagujete. Dovolte si vzrušení a dejte orgasmu zelenou, užijte si slast naplno.

Co je to orgasmus

Jedná se o sexuální vyvrcholení, které by mělo být vrcholným prožitkem při milostném aktu nebo jakýchkoliv milostných hrátkách. Každý z nás má různé erotogenní zóny a vyvrcholení je tak individuální otázkou. Někteří potřebují k orgasmu dráždění intimních partií, ať už orální sex nebo petting. Jiní mohou orgasmu dosáhnout i při polibcích a existují dokonce i dechová cvičení, kterými je možno dosáhnout vyvrcholení. Těmito se zabývá například tantra a s ní spojená tantrická masáž.

Proč je důležitý

Pro někoho je orgasmus důležitý, pro někoho méně. Ve výsledku však může být jakýmsi měřítkem kvality vašeho milostného života. I když mu nepřikládáte důležitost a stačí vám milostné hrátky bez vyvrcholení, bez orgasmu může vaše tělo strádat. Dokáže totiž velmi rychle a silně navodit pocit euforie, štěstí a radosti. Někteří lidé si na něm mohou dokonce vytvořit i závislost.

Jak se jej naučit

Možná se budete divit, ale orgasmus se opravdu dá naučit. V první řadě musíte poznat sami sebe, nebraňte se novým prožitkům a vyzkoušejte například erotickou masáž. Ta vás krok po kroku naučí, jak milovat své tělo, jak se rozmazlovat a jak zjistit, co se vám opravdu líbí.

Vyzkoušejte!

Zvolit si můžete například masáž joni, která vám ukáže, co všechno můžete při orgasmu zažít. V některých případech je opravdu blok v hlavě a orgasmus se dostaví až ve chvíli naprostého uvolnění, k čemuž je masáž ideální.

Naučte to partnera

Když zjistíte, co se vám líbí, tak to můžete naučit i partnera. Profesionální masáž je skvělým způsobem, jak zjistit, která místa jsou vaše erotogenní a na jaké doteky vaše tělo reaguje. Vyzkoušet můžete i erotickou masáž pro páry, která vás naučí, jak uspokojit sebe i partnera.

Užijte si milostné hrátky

Milostné hrátky a milostný akt by rozhodně neměly být honbou za orgasmem. Hlavně byste si měli užít vzrušení a příjemné chvíle, kdy rozmazlujete sebe i svůj protějšek. Orgasmus pak bude něčím navíc, co vás může překvapit, když to nebudete čekat. A uvidíte, že už nebudete chtít nikdy jinak.