Letíte na dovolenou letadlem? Víme, kde parkovat

Letět na dovolenou letadlem je dnes něco zcela běžného. Stejně jako to, že můžeme na letiště dorazit vlastním automobilem. To má zcela logicky několik pozitiv, mezi která můžeme zařadit například:

·  Pohodlnost,

·  rychlost,

·  přijatelnou cenu.

To jediné, co je v daném případě nutné vyřešit, to je parkování. Poradíme vám, kde je ideální váš automobil nechat.

Odstavná parkoviště a parkovací domy

První možností jsou známá odstavná parkoviště a různé parkovací domy. Tato možnost je však ideální spíše ve chvíli, kdy cestujete do hlavního města jenom na jeden den. Jinak vyjde toto řešení často poměrně draho, nehledě na další negativum, kterým je to, že od letiště jsou daná místa poměrně daleko. A to znamená nutnost řešit ještě dopravu spojenou s městskou hromadnou dopravou, která nemusí patřit k nejpohodlnější.

Parkování přímo na terminálu

Druhá možnost je spojena s tím, že svůj automobil necháte doslova přímo před terminálem. Z hlediska pohodlnosti je toto parkování na letišti Praha ideální. Z hlediska ceny je ale to nejhorší, co jenom můžete udělat. Parkovné je v tomto případě poměrně vysoké, což zcela logicky znamená fakt, že se vám taková cesta na dovolenou může celkem výrazným způsobem prodražit. Na to je dobré myslet.

Parkujte u letiště

Třetí možnost je určitě tou nejlepší. Jedná se o parking nedaleko letiště. Jde o možnost pro toho, kdo hledá pohodlné parkovitě na letišti Praha, které bude spojeno s dobrou vzdáleností a nízkou cenou. Vůz zde nejenom necháte v bezpečí, ale budete mít i jistotu toho, že vás personál parkoviště zdarma odveze svým vozem na letiště k terminálu a v době příletu na vás zase bude čekat, aby vás dopravil k vašemu vozu. Komfort a pohodlí, které ocení zaručeně každý, kdo hledá bezpečnost, jednoduchost a hlavně i celkem zajímavou cenu, která může začínat na několika desítkách korun za jeden den, co na parkovišti máte své auto.