Kde shánět dopravní značení? Poradíme!

Ať už stavíte dopravní hřiště pro školáky, nebo se zajímáte o montáž zpomalovacích prahů a polštářů do vaší ulice, není od věci se informovat, kdo a kde nabízí jaké služby a hlavně za jaké ceny v poměru ku kvalitě. Kde si nechat vyrobit dopravní značení všeho druhu na zakázku? Jaké doprovodné služby poskytují firmy vyrábějící značení? To se dozvíte v následujících odstavcích.

Od zrcadel po stopky

V dnešní době vysoké konkurence se všechny firmy předhánějí v tom, která z nich bude mít co nejširší portfolio služeb, a proto prakticky žádná poptávka již není nesplnitelná. Objednat si můžete jak dopravní značení, tak i zrcadla, zpomalovací retardéry, parkovací zábrany a sloupky, či balisety v jakémkoliv množství. A ačkoliv se to nezdá, dopravní značky nejsou tak nákladné, jak vypadají.

Koupit, ale i pronajmout

Pokud nemáte zájem objednávat značky pro specifickou zakázku, ale jedná se vám pouze o dočasný pronájem, který je samozřejmě tou levnější variantou, vězte, že i takové služby výrobci dopravních značení poskytují, například TOP znak. U nich si lze pronajmout jak dopravní zařízení, tak i světelnou signalizaci, plastová svodidla či látky pro pěší o různých délkách. Firma vám dokáže zprostředkovat montáž a instalaci zařízení, ale také návrh projektu.

Za jakých podmínek lze objednat?

Aby mohly být projekty a poptávky od zákazníka zpracovány, je potřeba dodat přesné místo realizace spolu s rozměry lokace a účelem záboru, zakreslení v katastrální mapě je vítaným přínosem. Důležitým faktorem je zplnomocnění při zastupování pro dopravně inženýrské opatření a v neposlední řadě termín realizace. Svou poptávku můžete zadat rovnou například na https://www.topznak.cz/, kde mimo jiné naleznete i přehledný e-shop dopravních značek, kuželů a jiných komponentů za příznivé ceny. Díky TOP znaku může být vaše poptávka vyřízena v rámci několika dní.

Příspěvek byl publikován v rubrice Auto-moto se štítky a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.