Jaké kabelky nosit na jaře?

S přicházejícím jarem by se měl postupně měnit nejen způsob našeho oblékání, ale také volba doplňků, mezi něž nepatří jenom náušnice, náhrdelníky a náramky, ale zejména kabelka. Zatímco v zimě jsme často volily velké kožené tašky v nevýrazných přírodních barvách, jako je černá, šedá a béžová, letošní jaro by mělo být ve znamení menších kabelek do rukypsaníček a tašek přes rameno v různobarevných odstínech.

Velká kabelka je sice velmi praktická a vleze se do ní nejen naše kožená peněženka, diář a mnoho dalších důležitých věcí, avšak pokud zrovna nevyrážíme do práce, měly bychom sáhnout spíše po menším zavazadlu. Nejen, že tím ulevíme svým zádům, ale s rostoucími teplotami a sluníčkem jsou menší kabelky mnohem víc in.

Samozřejmě vždy záleží na tom, co máte daný den v plánu. Pracovní záležitosti a společenské události si žádají klasické kabelky v přírodních barvách. Pokud však vyrážíte s přáteli, zkuste trochu více experimentovat.

Změnit by se kromě velikostí a tvarů měly také barevné odstíny. Letošním módním trendům vévodí především pastelové barvy, které jsou velmi elegantní a k jarnímu počasí se velice hodí. Pro mnoho žen však může být obtížné zkombinovat takto zbarvenou kabelku s dalším oblečením. Pokud se tedy bojíte, že byste mohly šlápnout vedle, vsaďte raději zase na přírodní odstíny, které se hodí vždy a ke všemu.

Pokud chcete outfit nějak ozvláštnit, můžete zvolit kabelku, která je sice v nevýrazných barvách, ale je zdobená například kamínky nebo nějakým jednoduchým motivem. Jarní a letní klasikou jsou květinové motivy, které jsou velmi nadčasové, tudíž je po zakoupení jistě využijete pár sezón.

Nebojte se vlastnit více kabelek a střídat je podle nálady. Právě takový doplněk, jako je kabelka, má schopnost změnit vzhled celého outfitu, což je velkou výhodou.