Igelitové tašky jako reklama

Každého jistě napadne spousta předmětů, které se dají opatřit reklamou na firmu. Pokud však vyberete něco užitečného, co se běžně používá, vaše šance na úspěšnou propagaci rozhodně o dost zvýšíte. 

Trendy v reklamních taškách

Reklamní tašky budou stále na očích, protože se nepoužívají jen jednou, možná několikrát. I obyčejné igelitové tašky mohou mít styl, eleganci a praktičnost. Klade se důraz na výdrž a kvalitu. K potištění se používají LDPE fólie s ionizační úpravou, aby byla trvanlivost potisku co nejvyšší. Samotný tisk se poté realizuje na osmibarevné flexotiskárně. LDPE se vyznačuje odolností způsobenou zpracováním materiálu při vysokém tlaku. V porovnání s igelitkami z PVC jde o spolehlivější materiál. Tyto druhy fólií se vyznačují plnou recyklovatelností a nevypouštějí žádné škodliviny. V době, kdy se provádí ionizace materiálu, se na něj může tisknout a barvy pak vyjdou výrazně. Vybírat lze z několika druhů tašek, například jsou k dispozici s nezpevněným průhmatem a bez dna, s nezpevněným průhmatem se složeným dnem, tašky s průhmatem se složeným dnem nebo typy s páskovým držadlem.

Balení do kvalitních fólií

Na výběru vždy záleží! Seženete nepotištěné a potištěné balicí fólie, které slouží v mnoha oborech. Především jsou určené k balení na balicích strojích a dodávají se v rolích. Jednotlivé role pak mají různé šířky a náviny, což se odvíjí podle požadavků zákazníků. Potisk se dělá z jedné až osmi barev. Fólie bez potisku vyberete jednovrstvé fólie, třívrstvé, pětivrstvé. Potravinová fólie se hodí při styku s potravinami a rychle se svařuje.

Firma VanGillern se jako výrobce fólií a tašek zaměřuje také na výrobky šetrné k životnímu prostředí. K výrobě EKO tašek byl využit recyklát a plně se rozloží.

Plastové obaly a jiný obalový materiál se vyrábí a zhotovuje na přání zákazníků, zohledňují se jejich potřeby.