Nezapomenutelná zábava na hracích věžích a prolézačkách

Čas na venkovní zábavu není vítán zrovna s velkým nadšením, vždyť sedět doma u televize nebo tabletu je mnohem pohodlnější. Rodiče však mohou své potomky maximálně inspirovat, aby se společně vydali na dětské hřiště, kde mohou děti vyzkoušet spoustu neotřelých i klasických herních prvků. 

Pohyb dětí na čerstvém vzduchu

Vaše zahrada se může stát přímo opěvovaným dětským rájem, když sem umístíte dětské hřiště, které může obsahovat mnoho herních prvků. K nejvyhledávanějším patří dětská prolézačka, kde se lze pořádně vydovádět. Děti milují pohyb a dlouho neztrácí energii, proto jsou pro ně prolézačky v různých modelech výborným řešením k hraní. Prolézačka na lezení, šplhání, zavěšování a cvičení nikdy nezklame. Klidně zde uspořádejte soutěže v lezení a ručkování. Co je stoprocentně nadchne? Dopřejte jim chvíle na prolézačce s okénkem a ručkovacím můstkem Wickey Smart Action. Budou zde zdolávat zajímavé překážky o různé obtížnosti. Rozhodně si procvičí obratnost. Nejprve je čeká strmá lezecká stěna, pak ručkovací můstek vedoucí ke šplhacímu žebříku a nechybí ani šplhací lano či lezecká síť. Než se pustíte do sportovních výkonů, prolézačku zabetonujte s kotvami. Dodávané lepicí fólie a plachta přijdou nenastříhané, aby z nich mohli rodiče s dětmi vytvořit cosi podle své fantazie, avšak střihy pro plachtu jsou k dispozici také v montážním návodu, protože inspirace se vždy hodí. 

lezecká stěna

Dětské hřiště ve vaší zahradě

Speciální hřiště pro děti může vypadat různě a vlastně záleží hlavně na vás, co se vám bude momentálně jevit jako ideální řešení. Malým dobrodruhům vyberete z několika variant, kde objevíte domečky na sloupech, hrací věže, prolézačky či klasické dětské hřiště se skluzavkou a houpačkou. Důležité je, že není problém opatřit rozličné velikosti, takže se vybraný model pohodlně vměstná i do menší zahrady. Výroba hřišť ze dřeva nese své nesporné výhody, hlavně jde o možnosti individuálních sestav. Robustní provedení z impregnovaného masivního dřeva zaručuje užívání po mnoho let, protože materiál odolává změnám počasí. Pevné sloupky se postarají o to, aby si zde mohlo hrát i několik dětí najednou bez riskování bezpečí. Trvanlivost a odolnost se zajišťuje tlakovou impregnací, která se do dřeva vtlačuje s vodou. Tento postup již nevyžaduje další natírání a lakování sloupků. K upevnění použijte zemní nebo úhlové kotvy a vruty. Okolo prolézačky se doporučuje umístit bezpečnostní ochranné rohože.

skluzavka

Na dětském hřišti nemusí vůbec nic chybět! Součástí sestavy bývá nejen domeček, ale také zvlněná skluzavka s vodovodní přípojkou, houpačky s nastavitelným lanem, závodní volant, teleskop, obchod s markýzou, šikmý žebřík, lezecké kameny nebo integrované pískoviště ve vyvýšeném provedení. Všechno dohromady jen tak neomrzí a zaručí dobrou zábavu na mnoho let!

Pozvání do dětského domečku

Kdo by odolal pozvání do dětského domečku, kde na vás jednou čekají hodné děti, jindy princezny, loupežníci, piráti nebo víly? Dětské domečky patří ke stavbám, které si oblíbí každá generace. Vypadají naprosto dokonale jako skutečné. Mají okna, dveře, komíny, vnitřní prostor vybavený podle libosti, ale také je často doplňují houpačky, skluzavky, pískoviště nebo tajné vchody. Dostanete je v již připravených dílech, které stačí smontovat dohromady podle plánu. Nemusíte být zruční řemeslníci, ale někdy se hodí pomocná ruka pro lepší průběh montáže.

Společnost Wickey neustále sleduje nejnovější trendy a získané poznatky se brzy odrážejí ve vylepšování houpaček, hracích věží, pískovišť a domečků pro děti. Dlouholeté zkušenosti s výrobou patří k hlavním výhodám, proto se mohou plnit mnohá přání uživatelů.