Hýbejte se. Pomohou vám tréninkové pomůcky

Češi tloustnou, zhoršuje se jim kondice a bohužel to platí i od nedospělého věku. Naše děti se potýkají s nárůstem obezity. Zejména kovidové období s našimi těly zamávalo. Víte, že dnes oblékáme v průměru o jednu velikost větší spodní prádlo než před koronavirovým obdobím? Pokud s tím chcete něco dělat, stačí málo.

překážky

Tréninkové pomůcky – výbava doma i venku

Někdo si koupí permanentku do fitka, jiný chce cvičit doma. Ať jste laik, nebo podnikatel, který má tělocvičnu či jiné zázemí pro cvičení, oceníte tréninkové pomůcky. Podíváme se na ně z pohledu těch, kteří cvičí. Ať už půjdete do fitka, nebo si pořídíte náčiní domů, určitě je to lepší než ryze domácí cvičení s vlastní váhou. Proč? Pro začátek vám to bude stačit. Budete objevovat nové cviky, tělo nebude ještě tak pružné a zdatné, takže se výsledky dostaví. Jenže jak tělo vytrénujete, už mu nebude samotná zátěž stačit. Navíc dokola omílané cvičení se stane rutinou, takže se budete nudit, do cvičení nedáte vše a fyzička bude stagnovat. Stejně jako si na tyče dáváte kotouče o vyšší hmotnosti, aby svaly stále „pumpovaly“, musíte vymyslet těžší pohyb třeba nohám. Běháte? Nohy jen monotónně zvedáte. Zkuste jim do cesty připravit tréninkové překážky.

Tréninkové překážky – ideální kouč na běh

Při běhu přes překážky se tělo překvapuje, musí nějak reagovat. Větší výkop, nádech či zatnutí svalů pěkně probudí svaly celého těla. Překážek je navíc celá řada. Lze přeskakovat různé výšky branek, můžete obíhat různé kužele, klidně si sestavte vlastní dráhu. Prodávají se jak pomůcky pro dospělé, tak i pro děti, aby si také protáhly tělo. Je jen na vás, jestli si půjdete někam zacvičit, nebo si takové hřiště postavíte doma na zahradě. Ať se rozhodnete pro tuto variantu, nebo jako majitel fitka hledáte cvičební pomůcky, podívejte se na obchod s tréninkovými překážkami KÖCK-SPORT. Zde mají opravdu velký výběr sportovního vybavení, kromě překážek si pořídíte pomůcky pro míčové hry, gymnastiku, atletiku, užijete i předměty pro trénink motoriky.

Příspěvek byl publikován v rubrice Life style a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.