Hubnout zdravě se dá i bez hladovky!

Výstavní postava je snem téměř každé ženy. Dokonalá silueta je často diskutovaným tématem právě teď, kdy se doma začíná péct první plech vánočního cukroví. A protože přes svátky neodoláme a kromě kalorického salátu sníme i pořádnou dávku cukru, Nový rok často zahajujeme předsevzetím zhubnout a vlézt se do kalhot, které jsme nosili ještě na střední škole. Důvodem problému s váhou nemusí být pouze špatně nastavený jídelníček, ale také zdravotní obtíže. Chcete zhubnout jednou provždy a natrvalo? Zkuste to v roce 2018 jinak!

Get fit online vás nasměruje

Bohužel nestačí pouze říct „chci zhubnout“, je důležité si i uvědomit, kde je zakopaný pes. Problémem může být nevhodný poměr tuků, sacharidů a bílkovin, což se projevuje například návaly hladu a neustále rostoucí váhou. Správné zastoupení živin vám usnadní jídelníčky na míru, jež vytvoří odborníci s ohledem na váš aktuální zdravotní stav. Zaregistrujte se proto na hubnutí a získejte kondici, kterou jste již léta neměli! Na základě toho vám bude sestaven jídelníček na hubnutí. Jídelníček na každý den zahrnuje pestrou stravu s gramáží i několika variantami například na sladké či slané snídaně, chutné obědy i zdravé mlsání večer u televize.

Vyzkoušejte moderní přístup k hubnutí

Dietní recepty na hubnutí si zamilujete pro snadnost přípravy a vyváženou chuť. Široký výběr jídel si sestavíte podle vlastních chutí. S programem Get fit online nezískáte pouze pořádný kopanec se sebou něco konečně udělat, ale také inspirativní návod, jak změnit přístup k vnímání sama sebe a jídlu. Chcete-li překvapit pod stromeček nebo k narozeninám někoho, kdo již dlouho bojuje s nadváhou či obezitou, vsaďte na atraktivní dárkové poukázky. Za skvělou cenu můžete právě teď změnit někomu život!

Chcete zhubnout? Vyzkoušejte si program zdarma a ušetřete spoustu času za posilovnu i návštěvu výživového poradce. Rozhodně se nemusíte obávat, že by byl jídelníček finančně nedostupný. Jsou připraveny ekonomické varianty stravování a též videa pro milovníky pohybu.