Estetický doplněk do ložnice i chodby

Pokud přemýšlíte, jak ve své domácnosti vytvořit pořádek a systém ukládání oblečení, bytového textilu či úklidové techniky, pak zkuste  zvážit investici do vestavěné skříně. Ta se dá postavit prakticky v kterémkoliv pokoji vašeho domova a může významně zamezit nepořádku. Praktické skříně jsou ideální do malých prostor, kde se bojuje s nedostatkem místa, a stejně tak do rozlehlých hal či prostorných ložnic.

Vestavěné skříně opticky zvětšují

Rozhodnete-li se pro vestavěné skříně, budete nadšeni cenovou dostupností a variabilitou. Jestliže vám to prostory dovolují, ideálním řešením by mohla být vestavěná šatna. Tu si smíte navrhnout podle svých potřeb s rozčleněním na police, přihrádky, šuplíky, závěsné systémy i část s šatními tyčemi pro pohodlné pověšení šatů.  Dostatečně prostorná šatna vám umožní skladovat například i vysavač, žehlicí prkno, všechny lůžkoviny, ubrusy či deky a samozřejmě též sezónní oblečení a obuv. Sami si vyberte, zda potřebujete více polic, je pro vás stěžejní prostor k zavěšení anebo dáváte přednost hlubokým výsuvným košům. Do šatny nezapomeňte pořídit velké zrcadlo, aby mohla začít módní přehlídka. Že vás otevřené police nelákají? Pak můžete investovat do posuvných dveří, existují i jiné varianty než pouze klasické dvoukřídlé posuvné dveře a ty lze vybavit zrcadlem. Místnost tak okamžitě získá na centimetrech navíc!

Skříně pro pořádek

Ať už se rozhodnete pro vestavěnou skříň či klasicky volně stojící nábytek s úložným prostorem, vždy získáte parádního pomocníka pro organizaci oděvů a bot. Vestavěné skříně do ložnice typických panelákových rozměrů jsou ve výsledku mnohdy jedinou variantou, která v sobě snoubí funkčnost a design. Oproti tradičním skříním ušetříte prostor vzhledem k posuvnému systému otevírání dveří a stejně tak si skříň můžete nakombinovat barevně. Zda sáhnete po ozdobných listerách, čistých liniích, popřípadě již zmiňovaném zrcadle, je pouze ve vaší režii. Inspirujte se online nabídkou, nechte si zaslat cenovou kalkulaci a těšte se na jarní úklid již do nové skříně.