Radioshuttle od švédské firmy pro modernizaci skladu

Průmysl 4.0 pomalu proniká do všech oblastí lidské činnosti a sklady nejsou výjimkou. Také ty si zaslouží modernizaci a použití nových technologií. Jakých? Vynikajícím příkladem je shuttle systém, který se postará o dokonalé využití prostoru.

Policové regály doplněné o shuttle systém dokážou uschovat až o 100 % zboží více. Mobilní podvozek pohybující se po kolejnicích totiž dokáže rovnat zboží v regálech. Pomocí vysokozdvižného vozíku paletu naložíte na kraj regálu a podvozek ji převeze do vzdálenějších míst, kam byste se jinak nedostali.

Moderní manipulační technika do vašeho skladu

Úspěšným systémem tohoto typu je švédský Radioshuttle, který se v současnosti dodává již v šesté generaci. Je tedy dokonale vychytaný a můžete mu věřit. Tato autonomní moderní manipulační technika je bezpečná, má výstražná světla, vydává zvukové signály.

Funguje na dálkové ovládání, nečekejte přitom nic složitého, naučit se s ním pracovat trvá jen chvilku. Ovládání je navíc možné i přes webový prohlížeč z mobilu či tabletu.

Mobilní podvozek funguje na baterii, která vydrží po celou dobu jedné směny. Nabíjení je rychlé, pokud si pořídíte speciální Radioshuttle nabíjecí stanici.

Využití systému je univerzální

Dokáže pracovat v horku i mrazu, můžete ho tedy používat v chladírnách. Umí pracovat na principu FIFO (první dovnitř, první ven) i FILO (první dovnitř, poslední ven). Dá se kombinovat s pikovacím tunelem a skladovacím mezzanine.

Švédský Radioshuttle po 30 letech vývoje výborně naplňuje požadavky zákazníků. Je elegantní a má robustní design. Všechny komponenty jsou navrženy a vyráběny jednou společností, takže fungují jako jediný systém. Vysokopevnostní kolejnice, poly kolečka, naváděcí lišta, přední a zadní ochrana i ochrana boční konstrukce zajistí, že bude systém spolehlivě fungovat dlouhá léta.

Pro ty, kteří se bojí vysoké vstupní investice, ještě dodáme, že lze pořídit i použitý shuttle systém. Investice se ale určitě vyplatí. Kvůli úspoře času i prostoru.