Erotická masáž Praha – aneb diskrétní uvolnění?

Ptáte se, jaké erotické masáže Praha může nabídnout? V dnešním uspěchaném světě spoustě lidí chybí dostatek vzájemných dotyků. Všude kolem nás je mnoho předsudků a lidé se pak bojí pomocí dotyků vyjadřovat své city.

Erotické masáže Praha – profesionální péče

Pokud momentálně nemáte partnera nebo partnerku, nebo vám prostě ani jednomu nevyhovuje masírovat toho druhého, můžete vyhledat profesionální salony. V Praze se jich nachází opravdu velké množství, takže máte z čeho vybírat. V těchto salonech je vždy několik profesionálních masérek i masérů, kteří se povolání věnují déle. To znamená, že se dočkáte dotyků, od již zkušených rukou, což vám zcela určitě přinese zážitek, jaký jste ještě neokusili. Návštěva takovýchto salonů je zcela diskrétní, a tak se nemusíte ničeho obávat.

Masáž, kterou si můžete udělat doma sami

Tyto věci nejsou jen v běžném životě, ale hlavně se přenášejí do toho partnerského. Lidé tedy více dají na sexuální projevy, a dotekům, kterými mohou partnera či partnerku velmi potěšit, se většinou vyhýbají. Základy masáže přitom nejsou nikterak složité, zvládne je opravdu každý. Není třeba rozumět anatomii lidského těla, dokonce ani znát jakoukoli masírovací techniku. Erotická masáž je čistě jen intuitivní. Pokud chcete protějšku udělat radost, domluvte se předem na technice a na jeho představě o samotné masáži. Určitě si pak oba tento zážitek užijete. A pokud se to na první pokus nepovede tak, jak jste čekali, proberte to s partnerem, jistě to napodruhé bude lepší.

Zde si můžete přečíst něco málo o erotické masáži pro partnera.

K lepšímu zážitku vhodný olejíček

Masáž se dá, tak jako každá jiná, provádět i bez olejíčku či masážního mléka. Avšak to nebude takový zážitek, jaký má být. Správný olejíček na masáž vám celkový zážitek umocní na maximum. Vše pak bude o to víc intenzivnější. Olejíčků je velká řada, můžete si vybrat takové, co jsou určené například na péči o kůži.

Nanesení masážního oleje

K co nejlepší erotické masáži je však nejlepší koupit olejíček přímo určený k erotickým hrátkám. Před jeho nanesením na tělo byste ho měli prvně alespoň chvíli třít mezi dlaněmi, předejdete tak šoku ze studeného oleje. Nanášejte postupně na části, které masírujete, ne rovnou na celé tělo.

Technika masáže

Masážních technik je mnoho, i při erotické masáži je dobré se věnovat nejprve celému tělu, abychom masírovaného uvolnili. Nejlépe by měly posloužit tyto techniky:

  • Tření – klouzejte dlaněmi po kůži a do každého pohybu vkládejte váhu celého těla.
  • Hnětení – pokrčte prsty a hněťte svaly jemně a pomalu.
  • Roztírání – krouživě masírujte bříšky prstů nebo palců.

Postupně masírujte tělo těmito technikami, začít můžete u ramen, krku a hlavy, dále se pak můžete přesouvat k zádům a nohám. Nebojte se masírovat ani vnitřní stranu stehen či hýždí. Poté můžete svůj protějšek přetočit na záda a pomalu začít masírovat břicho, prsa a bradavky. Následně se můžete klidně přesunout do klína.

Erotická masáž jako terapie

Erotická masáž je jednou z nejefektivnějších a nejvyhledávanějších masáží, co se týče uvolnění stresu. Zde si můžete přečíst víc o jejích účincích. Je tak populární hlavně kvůli sexuálnímu potěšení. Lidé, kteří používají tuto masáž, aby se zbavili strachu a úzkostí, si mohou zároveň užít. Erotická masáž je shledávána jako nejlepší pro okamžitý odpočinek.

NURU masáž

Nuru masáže se zaměřují na posílení potěšení a touhy tak, aby páry či jednotlivci mohli dosáhnout výjimečně uspokojujících vyvrcholení tím nejpříjemnějším možným způsobem. Nuru masáže pochází z Japonska, kde slovo „Nuru“ znamená kluzký a kde je tento typ masáže považován za prastarý erotický rituál často nazývaný jako „kluzká masáž“. Masér nebo masérka vás masíruje celým tělem, za použití speciálního Nuru lubrikantu, a klouže s ním po vašem těle.