E-shop na míru AiShop je praktickým řešením prodeje na internetu

Současná doba je v mnohém jiná oproti minulosti. Hodně ji totiž ovlivnila koronavirová pandemie. Spousta obchodů musela zavřít, nebo se přesunout do on-line prostředí. E-shopům se dařilo, protože lidé museli chtě nechtě nakupovat přes internet. Nelze se proto divit, že řada nových internetových obchodů také vznikla a stále vzniká.

On-line nakupování je moderní 

Kdo vsadil na internet a jeho sílu přiblížit se lidem, ten se pustil do prodeje prostřednictvím e-shopu. Zařídit jednoduchý internetový obchod je jednoduché. Kdo není náročný, může využít již hotové šablony e-shopu, v administraci nastavit všechno důležité, naplnit obchod zbožím a začít prodávat. Pochopitelně i tento způsob podnikání obnáší vyznat se v prioritách zákazníků a nabídnout služby, o které je zájem. Lidé jsou čím dál více náročnější, mají rádi různé výhody a konkurence je na internetu opravdu hodně veliká. Vždyť jen v České republice je více než 40 tisíc internetových obchodů, díky tomu jsem evropskou velmocí. Nakupovat on-line je in a hodně lidí již ani jinak věci nepořizuje. Je to pohodlný způsob, který získává na oblibě.

Jaké výhody nabízí e-shop na míru

Kromě již hotových krabicových verzí existuje e-shop na míru. Je ideální pro toho, kdo se chce odlišovat od konkurence a mít originální produkt, který bude navržený přesně podle individuálních požadavků. AiVision, s.r.o. nabízí vytvoření internetového obchodu tzv. na klíč, což s sebou obnáší především vstupní analýzu, na základě které je pak navržené nejlepší řešení pro zákazníka. Každý obchod potřebuje něco jiného. Důležitý je především design a grafika, jež respektují současné trendy v nakupování on-line. Zákazníci jsou zvyklí na určitý standard, který by e-shop na míru měl splňovat, a měl by umět nabídnout i něco navíc – třeba špičkovou grafiku, která vynikne nad konkurencí. Samozřejmostí je responzivní design internetového obchodu.

Napojení na různé ekonomické systémy

Nedílnou součástí každého e-shopu je také napojení na účetní a ekonomický systém, jenž usnadňuje rozhodování podnikatele. AiShop nabízí napojení hned na několik systémů – Helios Orange, Pohodu, Money S3, S4, Cezar a další. Je to výhoda, protože podnikatelé pak nejsou vázáni jen jednou možností, ale mají na výběr. Samozřejmostí je vybavení internetového obchodu platební bránou, jež zjednodušuje zákazníkům platby za zboží, nebo systémem různých dopravců.

E-shop Helios poskytuje import skladových zásob ze systému na internet nebo přenos objednávek a zákazníků nazpět – netřeba vést dvě databáze zboží, což značně zjednodušuje práci. Kromě toho systém Helios nabízí možnost tvorby cen, správu zboží a kategorií zboží. Řešení od AiVision je přizpůsobené i pro tablety a mobily.

Bez SEO se neobejdete 

Prodej zboží na internetu s sebou obnáší také znalost SEO, což ve zkratce znamená to, aby byl e-shop viditelný pro vyhledávače. Bez toho se neobejde žádný e-shopař. AiShop má proto e-shop řešení i pro tuto situaci, přičemž nabízí skvělé výsledky v SEO. Je to podstatná část úspěšného obchodování on-line. Kdo totiž není na internetu vidět, jako by ani nebyl. S e-shopem od AiVision se to nestane.

Perfektní grafika

Aby e-shop na internetu obstál mezi konkurencí, měl by být uživatelsky navržený tak, aby se lidem v něm velmi dobře orientovalo. Znalost tohoto je základem práce každého webdesignera a v AiVision toto zvládají na výbornou. Každého, kdo se rozhodne pro jejich řešení, určitě zaujme příznivá cena produktů, možnost zákaznických úprav a pochopitelně je důležitá i podpora zákazníka i po dokončení obchodu a jeho předání do provozu. Je dobré vědět, na koho se obrátit s problémem, který se může kdykoliv vyskytnout.