SeznamObchodu.cz

nezávislé recenze a hodnocení českých eshopů, slevové akce, kódy a kupóny

Domácnost pod vládou fantazie

dekorace

Jak se vám bydlí? Cítíte maximální uspokojení, když pobýváte v kterékoliv místnosti vašeho domu či bytu? Pokud ne, udělejte si čas na změny. Nemusíte být zrovna architektkou, abyste zvládla vytvořit naprosto originální prostředí, zapojte vlastní fantazii! 

Dekorace do vašich domovů

Možná si říkáte, že fantazie nepatří k vašim silným stránkám, ale nevzdávejte se příliš brzy. Inspirovat vás mohou články v časopisech nebo na internetu. Rozhodně nezklamou ani eshopy, kde nabízejí mnoho potřeb k tvůrčím činnostem. Patří mezi ně i Mikaton.cz, kde naleznete povlečení a polštáře, oblečení, kabelky, doplňky, spodní prádlo, galanterii a pěkné dekorace. K nejoblíbenějším dekorativním stálicím rozhodně patří malé polštářky s ohromujícími potisky. Děti milují dětské motivy, kočičky, pejsky a jiná zvířátka. K nejnovějším trendům náleží pořízení sítě, kterou natáhnete v určeném prostoru a na ni navěsíte, co se vám zrovna líbí. Zkuste motýlky, květiny, kovové a plastové přívěsky apod. Kuchyni vylepšíte novým věšákem na utěrky, nic nezkazíte ani dřevěným fotorámečkem a dekoračními svíčkami. Ložnice si jistě zaslouží nové povlečení, vždyť jich je tolik na výběr a bylo by škoda se nepřikrývat na dotek příjemným bavlněným saténem. 

Šijeme vlastními silami

Když se vám nebudou zamlouvat hotové výrobky, určitě naleznete dost materiálu k ušití maličkostí v oddělení galanterie. Nejprve doporučujeme se podívat na dostatečně prostorný košík na šití, kam si uložíte všelijaké užitečné drobnosti. Srovnejte si dovnitř nitě na ruční zašívání i do šicích strojů, knoflíky, nůžky, šitíčka, špendlíky, zipy a gumy. Různé látky lze objednávat už od jednoho metru. Seženete i oblíbené sady na patchwork k vyrábění nejrůznějších přehozů, potahů a polštářků v pestrých designech. Bohatý výběr dětských vzorů potěší vaše nejmenší ratolesti.

Sdílet článek

A co vy? Jaký máte názory vy na eshop Domácnost pod vládou fantazie? Máte zkušenosti s nákupem na Domácnost pod vládou fantazie? Napište nám svůj komentář, svou recenzi...Sponzoři webu

  • Sháníte nový MacBook Pro 13? Veškeré špičkové vybavení značky Apple pořídíte výhodně na iSTYLE!