Dobrá akce se neobejde bez pohoštění

Ať už pořádáte firemní večírek, předváděcí akci, prezentaci výrobků nebo oslavu narozenin, nikdy nelze zapomenout alespoň na malé občerstvení. V těchto případech se vám hodí nádobí k jednorázovému použití.

Oslavy bez mytí nádobí

Poslední dobou se do popředí zájmů dostávají nejrůznější rauty, kdy se velké stoly obloží dobrotami a lidé si na talířky sami nandají vše, na co mají momentálně chuť. Pokud jde o delší akce, nikdo nejde jenom jednou, ale trasu kolem občerstvení absolvuje klidně i několikrát. Určitě vypadá luxusněji, když připravíte porcelánové talíře, kovové lžičky a skleničky, ale musíte si zajistit i personál na mytí nádobí. Navíc vám nikdo nezaručí, že se nic z vašich věcí nerozbije. Jestliže nehodláte nic riskovat, zkuste si zajistit nádobí z cukrové třtiny. Na talířky se snadno narovnají koláče, cukrovinky, dorty a jiné laskominy. Do hlubokého talíře se vejdou míchané zeleninové a ovocné saláty, řízečky, masové roládky a jiné druhy pohoštění. Talíře se nabízejí i rozdělené na několik částí, aby se nepomíchalo sladké se slaným. Děsíte se umělých výrobků? Bio nádobí a příbory patří ke zdravotně nezávadným, bez obav je mohou používat i malé děti.

Pití z kelímku bez rizika

Oslavy se neobejdou bez nápojů. Kam nalévat pivo, limonády, džusy, ledové čaje a jiné pití? Jistě vás hned napadnou kelímky o různém objemu, protože sotva rychle seženete tolik skleniček, když pozvání přijalo tolik lidí. Nápojový kelímek z kvalitního EPS polystyrenu umí udržet teplo, takže se hodí hlavně na horké čaje a kávy. Jestliže upřednostníte čirý tvrdý plast, dobře nahradí sklo. K výhodám ekologického bio plastu se řadí nezatěžování životního prostředí. Tyto materiály se dají snadno kompostovat. Vyrábějí se jen z přírodních materiálů a z kukuřičného škrobu, přičemž jejich vlastnosti nejsou nijak ovlivněny běžnými teplotami.