Co o vás vypoví váš oblíbený symbol

Zkoušeli jste někdy zkoumat symboly, které vás obklopují a zajímat se o jejich význam? Je možné, že neustále kreslíte jednu danou věc nebo třeba sbíráte obrázky psů, možná máte v šatníku oblečení s určitými symboly. Víte však, co znamenají?

Motýl

Pokud máte rádi motýly a pořizujete si dekorace s nimi nebo třeba obrázky motýlů, tak to znamená, že máte cit pro krásu. Motýl symbolizuje také potřebu něhy a určitou křehkost. Je ovšem i symbolem proměny, tajemství přírody a lidské nestálosti.

Pavouk

Milovníci pavouků se nebojí pořídit si domů živé exempláře, jiným stačí pavouk například na tričku nebo si jej nechají vytetovat. Toto osminohé zvíře je symbolem trpělivost a vytrvalosti. Zároveň však poukazuje na plodnost a možná vás překvapí, že je i symbolem harmonie.

Pes

Pes je velmi oblíbeným symbolem, který se může objevit nejen jako originální potisk na 3D tričku, ale také jako potisk na mikině nebo třeba na polštářích. Pes je symbol oddanosti a chytrosti. Značí neuvěřitelnou věrnost a také ostražitost. Překvapí vás, že je i symbolem podsvětí a provázení duší.

Vlk

Tajemno, noc a určitou touhou po dobrodružství symbolizuje vlk. Ten může poukázat také na vaši divokou duši a silné rodinné pouta. Pořiďte si tričko s vlkem a k němu klidně i originální mikinu s vlkem a uvidíte, že se v ní budete cítit neohroženě a můžete se zbavit i svých strachů.

Kočka

Dalším často se objevovaným motivem je kočka. Značí určitou nezávislost, také erotiku a smyslnost. Pro někoho může být tričko s kočkou vtipným a milým dárkem, na jiné působí roztomile. Hlubší význam tohoto symbolu však ukazuje na eleganci, sílu a nezdolnost. Žádná kočka se nenechá ovlivnit a každá má svou hlavu a osobitý postoj a chování.

Jednorožec

Oblíbeným symbolem je také jednorožec, o tomto magickém stvoření se říká, že má léčivé účinky a je symbolem magie a víry. Jednorožec značí čistotu a mírumilovnost, ale může znamenat také sílu a odvahu.

Drak

Motivem, který je vidět na velkém množství tetování, potisků na oblečení nebo na špercích, je drak. V čínské mytologii symbolizuje hlavně štěstí, odvahu na cestě životem a také příjemné překvapení, které vás mohou potkat kdykoliv. Drak může znamenat příznivý osud, ale také obrnění se proti strachu a nebezpečí.

Je jen na vás, jaký symbol si vyberte a budete jej nosit u sebe. Nebojte se pořídit si oblečení, trika a mikiny s potiskem, šperky s vyobrazením vašeho oblíbeného symbolu a vnímejte, jak se dokáže zlepšit vaše nálada i působení na okolí.