Kloubní náhrada – život bez překážek

Stav, kdy budeme potřebovat kloubní náhradu, může potkat každého z nás bez rozdílu věku, byť je důležitost směřována na starší ročníky. Kloubní náhrada vám umožní užívat si kvalitní roky bez limitů. Poškozená chrupavka je nahrazena novou, na nefunkční kloub najdete optimální náhradu z jakostních materiálů.

Pokud ale nevíte, jakou náhradu zvolit, obraťte se na odborníky působící na českém trhu již více než patnáct let. Rodinná firma expanduje na zahraniční trhy, kde si buduje své jméno a poskytuje skvělou péči svým klientům. Kromě slovenského zázemí se orientuje také na Ukrajinu, Rusko, Libanon, Bulharsko, Belgii, Portugalsko či Estonsko. Kvalitní kloubní náhrada vám pomůže získat zpět sebevědomí a užívat si zcela běžné činnosti, které bez kloubu nelze.

Z jakých produktů vybírat?

Kloubní náhrada se netýká pouze poničených chrupavek, zahrnuje též sortiment náhrad pro kyčle, kolena, ramena, lokty, zápěstí a individuální náhrady pro speciální případy. Veškeré nabízené kloubní náhrady procházejí pečlivými kontrolami a musí splňovat přísné normy, díky nimž získávají zákazníci nejvyšší požadovanou kvalitu. Všechny prototypy jsou testovány na zátěžových strojích a teprve po úspěšných testech jsou zařazeny do výroby, která je průběžně kontrolována tak, aby splňovala stanovené parametry bez rozdílu. Kromě výrobních procesů jsou přísně kontrolovány také použité materiály a ostatní komponenty.

Kvalitní život v každém věku

Nevyhnutelná operace po úraze či opotřebení namáhaných kloubů mají za následek nutnost ohlédnout se po kvalitní kloubní náhradě z certifikovaných materiálů. Díky pečlivému výzkumu, kontrolním procesům a empatickému přístupu lze zajistit dokonalou náhradu pro váš spokojený život v každém věku. Nemusíte se omezovat ani v pokročilejších letech, plnohodnotný život čeká na každého, kdo vsadí na kvalitní kloubní náhradu!