Chorvatsko – destinace, která se neokouká

Když už máte strach létat, bojíte se cizích kultur a děsí vás dlouhé cesty, skončíte u místa, jež v sobě snoubí blankytně čisté moře, perfektní servis služeb a vynikající jídlo. Ano, je to Chorvatsko – místo, kam se ročně vydá dav nejen českých turistů a kde je stále co objevovat. U Chorvatska sázíte na jistotu – počasí je v létě více než přívětivé, možnosti trávení volného času velkorysé a ubytovací možnosti stále lepší. Vyberte si termín včas a najděte si ideální ubytování ještě dnes!

Cestujete s dětmi nebo domácími mazlíčky?

Do Chorvatska smíte cestovat letadlem, autobusem, vlakem, eventuálně jako drtivá většina českých turistů svým automobilem. Díky obrovským ubytovacím možnostem se nemusíte omezovat na cestování bez svého věrného čtyřnohého chlupáče. V nabídce totiž seženete solidní apartmány, hotely, mobilní domky, vily či robinsonády s možností ubytování s domácím mazlíčkem, dětmi i all inclusive servisem. Hrvatska.net – hotel či apartmán máte na dosah ruky, stačí jen vybrat termín, zvolit oblast, počet dospělých, dětí a další specifikace, jako je například vnitřní bazén a čekat na pestrou nabídku ubytovacích kapacit. Chorvatsko hotel vám poskytne komfortní zázemí pro kratší i delší pobyt včetně plně vybavené kuchyně, klimatizace a pouhých pár kroků od oblíbené pláže. Těmi je Chorvatsko pověstné. Jsou perfektně upravené, dokonale čisté a desítky z nich se pyšní oceněním Modré vlajky. Chorvatsko je zkrátka sázkou na jistotu.

Kam vyrazit?

Tato jižanská země slibuje řadu dosud neobjevených koutů a též velké množství národních parků a kulturních památek. Velmi žádaná je oblast Střední Dalmácie, kde naleznete ostrovy vhodné pro potápění a šnorchlování. Istrie leží na severu a hodí se pro kratší dovolenou. Na jihu nesmíte vynechat koupání na ostrově Korčula či Šipan a Lastovo.

Příspěvek byl publikován v rubrice Life style se štítky a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.