Euro plastové přepravky pro bezpečnou a spolehlivou přepravu zboží

Ať už podnikáte ve výrobě pečiva, lahůdek či vlastníte obchod se zeleninou, potřebujete mít k dispozici euro přepravky, do nichž můžete pohodlně naskládat své zboží. Jejich výhoda je viditelná na první pohled – přepravky jsou vyrobené z odolného plastu a lze je stohovat, navíc se s nimi velmi dobře manipuluje.

Přepravky různých rozměrů

Při rozvážení zboží z pekárny do maloobchodu se bez kvalitních přepravek neobejdete. Univerzální použití z nich činí praktickou součást skladového hospodářství v podniku i prvek logistiky. Navíc na trhu nejsou pouze přepravky s jedním rozměrem, ale jejich výrobci vycházejí vstříc potřebám zákazníků, kteří vyžadují různé velikosti. V každém případě získají produkt, jenž snese poměrně velké zatížení, a to až 40 kg.

Ideální pomocníci pro potravinářský průmysl

Potravinářský průmysl je specifický v tom, že vyžaduje 100% bezpečnost převážených potravin, aby nedošlo k jejich kontaminaci cizími látkami. Navíc musí být zachována jejich čerstvost a maximální hygiena. Zároveň jsou některé potraviny převážené v mrazících boxech. Tudíž musí být přepravky vyrobené z materiálů, které vydrží jak vysoké teploty, tak velmi nízké teploty v mrazících boxech. Kromě toho přeprava nejen potravin, ale i ostatního zboží vyžaduje snadnou a jednoduchou manipulaci, což euro přepravky beze zbytku splňují. Dají se totiž stohovat na sebe, čímž šetří místo nejen ve skladě, ale také v automobilu.

S víkem, pevným dnem nebo perforované

Typickou přepravkou vhodnou pro zeleninu je například skládací malá přepravka Prelog, díky perforovaní je vhodná především pro retail obchod. Potraviny se v ní udrží dlouho čerstvé. Dalším pomocníkem pro potraviny je stohovací a zasouvací přepravka Maxinest, která patří mezi nejprodávanější a nejvariabilnější produkty na trhu.

Pro větší náklad je ideální zvolit pevný paletový kontejner Maxilog, který se používá například na maso nebo kontejner Agrilog. Tento typ přepravních boxů se v současnosti hojně využívá při sklizni, skladování a logistice citrusových plodů, především citrónů.

Pokud potřebujete zajistit logistiku a skladování produktů, doporučujeme společnost Schoeller Allibert. Naleznete u ní kompletní nabídku řešení pro potravinářský a nápojový průmysl, zemědělství, retail, pooling i automobilovou a průmyslovou výrobu.

Příspěvek byl publikován v rubrice Podnikání se štítky a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.