Buďte jednoduše krásná!

Různé přístroje, pomáhající ženám být ještě krásnějšími, jsou již nezbytnou výbavou každé koupelny. Mnoho žen při jejich pořizování dává přednost internetovým obchodům před kamennými prodejnami a nechá si své pomocníky doručit pohodlně až domů.

Například i drogerie Xantea.cz nabízí pohodlný nákup se všemi výhodami, které objednání online přináší. Nakupovat můžete kdykoli – ve svátky, o víkendech, 24 hodin denně. Veškeré zboží, které vidíte na stránkách e-shopu, je skladem a pokud objednáte do 13.30, balíček vám přijde hned následující pracovní den. Mezi možnostmi doručení figuruje i služba Uloženka, kdy si zásilku můžete vyzvednout na jednom ze 130 odběrových míst. Objednávky v hodnotě nad 1500 Kč jsou s poštovným zdarma.

Technika pro krásu

Základem krásných rukou je elektrický pilník na nehty. Ten zaručí jejich upravený vzhled s minimálním vynaloženým úsilím. V nabídce elektrickým pilníků si všimněte typu Nexon Nail 3v1. Zahrnuje v sobě hned tři funkce pro dokonalé nehty. Pilník pro krásný tvar, bruska na nehty pro hladký povrch a leštička pro oslnivý lesk. Jednotlivé hlavice lze snadno vyměnit, volit můžete ze dvou rychlostí pilování.

přístroj pro krásu

Dalším zajímavým produktem je Nexon Beauty 5v1. Jedná se o multifunkční zkrášlující přístroj, který zahrnuje péči o obličej, tělo i paty. S jeho pomocí hloubkově vyčistíte svou pleť a také ji zbavíte nežádoucích chloupků, i těch, které měří jen 0,005 cm, a to prostřednictvím devíti párů speciálních pinzetek, které se přizpůsobí všem tvarům obličeje, které tento epilátor na obličej má. Masážní strojek na obličej oživuje pleť a působí proti vzniku vrásek a zajišťuje hloubkovou regeneraci obličeje. To, bez čeho se žádná žena v létě neobejde, je dámský holicí strojek. V rámci Nexon Beauty 5v1 dostanete holicí strojky pro chloupky v podpaží a v linii třísel. Poslední součástí tohoto balíčku je bruska na paty, která odstraňuje ztvrdlou kůži na patách i chodidlech.