Antigraffiti nátěr odradí sprejery

Snad ve všech městech v ČR se občas na fasádách místních domů vyřádí sprejeři. Města a majitelé budov pak musí řešit odstranění nevzhledných kreseb a nápisů, což stojí nemalé peníze. Na místech, kde se graffiti objevují opakovaně, se vyplatí aplikovat antigraffiti nátěr.

Pro sprejery je tvorba graffiti na zakázaných místech adrenalinovou zábavou. Majitelé domů však zažívají nepříjemné chvíle, kdy musí řešit odstranění vytvořených nápisů a malůvek, což je stojí nemalé peníze. Jakmile dojde k úspěšnému odstranění graffiti, trnou, kdy se na fasádě objeví další. Naštěstí však existuje účinné řešení, jak s graffiti na domech bojovat. Do značné míry pomůže aplikace antigraffiti nátěru.

Lepší než čištění, je prevence

Pokud hrozí, že se na vaší fasádě graffiti bude objevovat opakovaně, je lepší popřemýšlet nad možnostmi prevence. Neustále hlídat dům je prakticky nemožné. A právě proto se vyplatí investovat do antigraffiti nátěru. Kvalitní antigraffiti nátěr zamezí pronikání barvy hlouběji do fasády a odstranění graffiti je snadné. Postačí pouze hadr namočený ve vodě. Když pak sprejeři zjistí, že jsou jejich díla vždy rychle odstraněna, půjdou raději o dům dál.

Antigraffiti nátěr je možné pořídit ve dvou základních variantách, a to jednorázový, který je třeba po smytí graffiti obnovit, nebo permanentní, o který se nemusíte několik let starat.

E-shop Envistore.cz

Nevíte, kde zakoupit kvalitní odstraňovač graffiti nebo antigraffiti nátěr? Prodejem těchto produktů se v ČR zabývá například e-shop Envistore.cz. V nabídce najdete výrobky světové kvality značky Graffiti Magic, které byly použity například na stadionech ve Velké Británii při olympijských hrách v roce 2012.