Zakrývací plachty i stínící sítě jsou ideálními pomocníky

Jestliže rádi neponecháváte nic náhodě a také na dovolené se cítíte bezpečněji, je-li váš automobil schován před nepřízní počasí, pak s sebou určitě vozíte zakrývací plachtu na auto. Není to nic neobvyklého, protože zvláště v letním období nebývá v současnosti o nenadálé krupobití nouze. A než pak řešit s pojišťovnou nebo v autoservisu potlučený drahý lak vašeho vozu, to raději takové situaci předejdete. Říká se přeci, že opatrnost je matka moudrosti.

Stínící sítě diskrétně skryjí to, co potřebujete

Máte na své zahradě průhledný plot z pletiva? A každý vám do vašeho prostoru vidí? Pokud chcete mít více soukromí, třeba proto, abyste mohli v klidu grilovat maso na terase, aniž by vám do talíře hleděli také lidé na ulici, pak není nic jednoduššího než si pořídit stínící sítě na ploty. Firma Plachty Štěpánek se v tomto sortimentu zboží opravdu vyzná a nabízí svým zákazníkům kvalitní produkty. Stínící sítě v zelené barvě jsou nenápadné a velmi účinné, protože efektivita stínění je až 90 %. Sítě mají vysokou odolnost vůči teplotám, odolají mrazu , vodě i sněhu, dokonce i silnému větru.

Zakrývací plachty do každého domu

Jestliže potřebujete cokoliv u svého domu přikrýt, určitě si pořiďte zakrývací plachty od firmy Plachty Štěpánek. Krycí plachty mají bytelný zdvojený okraj s kovovými oky. Můžete jimi provléci provaz a plachtu pořádně přivázat tam, kde ji chcete mít. Plachty jsou k dispozici v modré, zelené či bílé barvě.

Díky reflexním vestám budete vidět i tmě

V silničním provozu platí jedno důležité pravidlo – musíte být vidět. Nepodceňujte svoji bezpečnost nebo bezpečnost vašich dětí. Díky jednoduchým a skladným reflexním vestám od firmy Plachty Štěpánek o vás bude vědět i vaše okolí. Vesta je vybavena dvěma reflexními pruhy odrazek, které září a dokážou na vás upozornit s dostatečným předstihem.