Vimkdebydlim.cz

Hledáte nové bydlení, máte vytipováno několik lokalit, případně již konkrétní byty, ale neumíte si vybrat, která varianta bude tou nejlepší? Hodláte se v novém domově usídlit na nějaký ten čas, klidně na celý život, proto své rozhodnutí pečlivě zvažujete? Rozhodně děláte dobře, protože výběr nového bydlení se nesmí podcenit, ale pořádně promyslet. Velice užitečným zdrojem informací při hledání i rozhodování o vašem vysněném domově může být portál Vím Kde Bydlím.cz. V čem vám může pomoci?

Vimkdebydlim.cz je prvním, unikátním projektem, který poskytuje nezávislé informace o tom, jak a kde se v Česku bydlí.  Lidé zde mohou přidávat své názory a recenze bydlení, ať už to jsou dobré či špatné zkušenosti. Mohou sdělit své zkušenosti s lokalitou, čtvrtí, ulicí i konkrétním domem, postěžovat si na hluk, sousedy, nebo naopak napsat, s čím jsou spokojeni. Tyto informace jsou objektivní, autentické, pravdivé, ale zároveň je potřeba k nim přistupovat subjektivně, neboť se jedná o individuální názory. Vy si však můžete udělat obrázek o tom, kde se bydlí nejlépe a kde zase nejhůře a zhodnotit dané reakce dle vlastních priorit. Každá reakce je dále hodnocena a na základě hodnocení portál sestavuje žebříček těch nejlepších a nejhorších adres v ČR. Tyto statistiky naleznete na zvláštní podstránce, kde je i seznam nejkomentovanějších ulic v ČR.

Portál lze využít i tehdy, pokud se chcete vy sami podělit s ostatními o váš názor na současné bydlení. Přidávat můžete recenze nemovitostí, lokalit i konkrétní ulice. Pokud jste spokojení, můžete tak přilákat nové slušné sousedy a podílet se na rozkvětu vaší čtvrti. A jestliže naopak nejste s něčím spojeni, právě díky portálu to můžete sdělit široké veřejnosti a upozornit tak na nějaké problémy, které se případně i díky vaší recenzi začnou řešit. No a určitě si taky ulevíte, když se budete moci vyjádřit.

Na úvodní straně naleznete mapu České republiky. V případě, že si budete chtít přečíst recenze, stačí vybrat přímo danou ulici. Zobrazí se vám počet recenzí, na které stačí kliknout a přečíst. Pakliže budete chtít sdělit váš názor, opět si vyberete ulici, konkrétní místo a napíšete k němu komentář týkající se bydlení.

Jaké zkušenosti máte se svým bydlením vy? A je pro Vás tento portál užitečný? Podělte se s námi o Vaše zkušenosti.

Příspěvek byl publikován v rubrice Bydlení a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.