Rezervační systém pro virtuální realitu

Herny s virtuální realitou, tedy místa, kde si hráči vyzkoušejí řešení nejrůznějších situací ve virtuální realitě, jsou poslední dobou čím dál populárnější. Ačkoliv dnes existují nejrůznější přístroje a vy si můžete zřídit virtuální realitu v pohodlí vašeho domova, návštěvě herny se domácí virtuální realita nemůže rovnat. Zde se totiž budete cítit opravdu jako v jiném světě.  

Co vše lze ve virtuální realitě zažít?

Se zvyšujícím se zájmem o virtuální realitu se samozřejmě rozšiřuje také nabídka her. Vývojáři se opravdu činí, a my tak máme k dispozici řadu her s velmi kvalitním provedením. Mezi jedny z nejoblíbenějších samozřejmě patří simulátory závodních aut i nejrůznější akční hry a střílečky. Ve virtuální realitě si můžete splnit své dětské sny a vyzkoušet si, jaké to je být kosmonautem. V některých z her se můžete ocitnout v kůži slavných filmových a knižních postav. Můžete se snadno stát Harry Potterem či některým z rytířů Jedi. Nenechte se mýlit, že většina her je určena spíše pro chlapce a muže. Není to úplně pravda. Na své si přijdou také zástupkyně něžného pohlaví. K dispozici je řada her, ve kterých si vyzkoušíte kreslení ve 3D prostoru či se s pomocí Google Earth dostanete na nejrůznější místa naší planety, aniž byste museli opustit město. Nabídka je opravdu pestrá a v herně s virtuální realitou si tu svou hru vybere každý.

Rezervační systém, který vám ušetří spoustu času

Pokud jednu z takových heren vlastníte či o jejím otevření uvažujete a rádi byste efektivně vyřešili rezervační systém, máme pro vás zajímavý tip. Je jím nový rezervační systém pro virtuální realitu. Ten přináší portál fitness-rezervace.cz. Jejich rezervační portál je vhodný nejen pro fitness centra, ale také pro vaši hernu. V kalendáři jednoduše zadáte počet počítačů, herních konzolí, místností, simulátorů atd. Hráči si je poté jednoduše rezervují na daný čas. Uspořádání kalendáře si zvolíte sami a snadno také přidáte více událostí v jednu hodinu. Povolit lze platbu přes platební bránu a ušetřit čas sobě i hráčů tím, že rezervaci zaplatí pohodlně online. Tato platba probíhá přes platební bránu GoPay či prostřednictvím ČSOB.

Výhody pro zákazníky bez zbytečné práce navíc

Pokud chcete hráčům přinášet výhody, slevy a akce, většinou to pro vás znamená spoustu práce s evidencí a hlídáním slev. Ne však s novým rezervačním portálem. Pokud se rozhodnete pro spolupráci se slevovým portálem Slevomat, jednoduše zadáte vytvořenou akci do rezervačního portálu, který ji bude evidovat, a vy tak budete mít dokonalý přehled o probíhajících akcích. Vytvořit si můžete také vlastní slevové kódy, které nebudou vázány na žádné slevové portály. Tyto akce či slevy opět zadáte do rezervačního portálu a ke každé akci přiřadíte, co se stane, pokud hráč daný kód zadá. Vy sami rozhodujete o všech výhodách a slevách pro vaše zákazníky. Pokud se třeba rozhodnete dávat hráčům slevy na hraní v den jejich narozenin, ani zde nebudete muset hlídat kalendář. Systém vás sám upozorní, pokud má někdo ze registrovaných hráčů narozeniny. S rezervačním portálem pro virtuální realitu bude zkrátka vše mnohem snadnější a rychlejší.