Proč jsou lepší elektronické cigarety?

Vy ještě kouříte klasické cigarety? Proč, když ty elektronické mají mnohem více benefitů? Mrkněte spolu s námi, jaké to jsou.

screenshot 2023-05-23 v 14.17.32

Jednorázová elektronická cigareta pomáhá v odvykání kouření

S elektronickými cigaretami je život pestřejší, protože nabízí široké množství chutí i vůní, jelikož aroma se proline celým bytem. Navíc elektronické cigarety jsou proti klasickým většinou tolerované v restauracích, autobusech, letadle, kině, kanceláři a jiných uzavřených veřejných prostorech. Jednorázová elektrická cigareta je naplněna liquidem, baterie je plně nabitá, takže u této formy vapování se nic nenabíjí, neplní. Jde tak o maximálně komfortní produkt. Jen si jej vezmete s sebou do kapsy a použijete, kdy budete chtít. Nebudete muset hledat oheň ani kabel na nabíjení, po vybití můžete cigaretu vyhodit a vyměnit za nový kus, třeba i s novou příchutí. A je skvělé, že s touto formou si odvyknete kouřit, protože tato zdravější variace simuluje všechny návyky spjaté s klasickými cigaretami.

Jednorázová elektronická cigareta HQD

E-cigareta je jednoduše připravena k okamžitému použití. Co ale nejvíc baví uživatele? Neskutečný počet příchutí, jakou jsou jednodruhové variace (jahody, borůvky, vodní meloun, mango), jejich mixy, chuť energy drinku a další verze. Znáte barevné cigarety HQD (https://hqd.cz)? Nabízí špičkovou chuť a hustý dým. Obsah nikotinu v nich je 18 mg/ml. Tato cigareta nemá tlačítka, stačí jen potáhnout a e-cigareta se automaticky sepne. Vydrží až 600 potahů, což jsou asi dvě krabičky klasických cigaret. Jakmile bude docházet energie, dioda na spodku začne blikat a vy budete vědět, že je čas vyměnit cigaretu za novou, klidně i jiné příchutě, tyto cigarety jsou pestré i svými chutěmi. Jsou rovněž spolehlivé, mají certifikát o zdravotní nezávadnosti. Takže směle do výběru podle barvy, chutě, nálady, klidně si pořiďte víc elektronických cigaret, abyste je mohli střídat podle toho, na jaké aroma dostanete chuť.

Příspěvek byl publikován v rubrice Life style a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.