Nábytek z masivu do vašeho domova

Už je to tak. Máte před sebou tu příjemnou část období svého života. Budete si zařizovat nový byt. Nebo možná dům. Podle toho, kam jste se právě nastěhovali. Pojmout tuto etapu chcete důsledně dobře, protože jaký nábytek si vyberete, bude mít také vliv na to, jak se ve svém domově budete cítit.

Kvalitní masiv je zárukou dlouhé životnosti

Není nad přírodní materiál. Dřevo je ve své podstatě krásné. Podívejte se na tu kresbu, kterou umí příroda vykroužit. Nábytek z masivu dodá interiéru vašeho bytu punc jedinečnosti. Kvalitní dřevěné desky jsou na povrchu ošetřeny voskovou politurou, která zdůrazňuje dokonalé zpracování výrobku. Politura mimo jiné také zajistí jeho dlouhou životnost. Dáváte přednost provedení jádrový buk, nebo se vám více líbí dub?

Komody dub sonoma jsou skladné a účelné

Velmi žádaný a mezi zákazníky oblíbený je nábytek z masivu v designu dub sonoma. Už jste jistě zaregistrovali jeho příjemnou světlou barvu s zvýrazněnými suky a umíte si ho velmi snadno představit ve vašem obývacím pokoji. Komody dub Sonoma německého výrobce pomohou také šetřit vaše finance. Korpus takové komody je totiž vyrobený z levnější melaminové dřevotřísky, která je odolná proti otěru a která opravdu věrně kopíruje kresbu přírodního dubu sonoma. Přední deska komody je zhotovena z běleného kartáčovaného masivního dubu sonoma. U některých vzorů je navíc kombinována s bílým sklem HG. Posun zásuvek komody využívá kolejničky a je dokonale hladký a plynulý. Úchyty z kovu dolaďují celkový dojem.

PC stůl masiv pro počítačové nadšence

Ani doma se většinou neobejdete bez pořádného PC stolu. Využijete ho vy, stejně jako vaše děti. Počítače se prostě staly běžnou součástí našeho života. Abyste se u takového stolu cítili opravdu dobře, měl by PC stůl masiv být dostatečně veliký s prostornou pracovní deskou, abyste všechno potřebné měli hned po ruce.