MultimedialniTvorba.cz

Proč je výběr střední školy tak důležitý? Protože výrazně ovlivňuje budoucí uplatnění na trhu práce. Samozřejmě nejde jen o perspektivu – studenta musí daný obor bavit a naplňovat. Studijní obor Multimediální tvorba, který je nedílnou součástí programu pražské Střední školy cestovního ruchu ARCUS s.r.o. oba kritéria splňuje. Proč je studium tak atraktivní a v čem by mohlo zaujmout právě vás?

Individuální přístup, moderní zázemí a důraz na praxi

Studijní obor Multimediální tvorba studenty perfektně připraví na budoucí zaměstnání či navazující studium na vysoké škole. Kantoři kladou důraz na individuální a tvůrčí přístup a vedou své svěřence k samostatnosti. Na soukromé střední škole vyučují interní učitelé s bohatými zkušenosti a vybrané předměty i externisté z praxe a vysokých škol.

Výuka probíhá v moderně vybavených učebnách a ateliérech. Studenti mají k dispozici široké spektrum učebních pomůcek a mohou využívat bezdrátové připojení k internetu, a to i mimo rámec výuky. Během roku absolvují nejrůznější akce, praktická cvičení a kurzy související s vybraným oborem.

Multimediální tvorba má formu čtyřletého prezenčního studia a v jedné třídě se ji účastní 20 žáků. K odborným a profilujícím předmětům patří například multimediální technologie, design, management, marketing, digitální fotografie a animace, prostorová tvorba nebo tvorba webových stránek. Zároveň se již od 1. ročníku učí dva cizí jazyky a v rámci úzké spolupráce s agenturou British Council zajišťuje studentům složení zkoušek na mezinárodně uznávané certifikáty CAE a FCE.

Jaké mají studenti multimediální tvorby uplatnění na trhu práce?

Z budoucích absolventů se stanou programátoři, odborníci na marketing, DPT pracovníci a další specialisté v oboru. A není tajemstvím, že jen málokterý obor má v dlouhodobém časovém horizontu tak světlé vyhlídky.

Chcete-li se o studiu na Střední škole cestovního ruchu ARCUS dozvědět další informace, pokračujte na www.multimedialnitvorba.cz.

Příspěvek byl publikován v rubrice Vzdělávání a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.