Klenota.cz

Možná se vám zdá, že ve světě šperků neexistují žádné módní trendy. Nicméně opak je v tomto směru pravdou. Světoznámí módní guru seznamují veřejnost s novými šperky a jejich kombinacemi na pravidelně se konajících módních přehlídkách. A ani s příchodem jara 2015 tomu není jinak. V následujících řádcích se podíváme na to, jaké skvosty by neměly chybět ve šperkovnici ženy, aby zářila za každé situace.

Nebojte se být výstřední

Symbolem letošního jara se staly masivní šperky, které neuniknou pozornosti žádnému oku. Velmi žádané jsou lesklé kovy, jako jsou stříbro a bílé zlato, v jejichž kontrastu stojí neméně blýskavý drahokam či nadčasové perlové náušnice. Čím nápadnější bude náhrdelník v dekoltu, tím více se žena přiblíží současným trendům. Pokud žena preferuje řetízek, je možné jeho přítomnost na krku zdůraznit osobitým přívěskem. Výstřední klenoty zaujmou hned na první pohled.

Zásnubní prsteny

Ne nadarmo se říká, že jaro je období lásky. Právě na jaro spousta mužů žádá o ruku své partnerky. Aby muž zapečetil své rozhodnutí, navlékne ženě na prst zásnubní prsten. V současné době i zásnubním prstenům velí světové trendy. Velké popularitě se těší zásnubní prsteny z bílého zlata, které jsou osazeny různými kameny. Nejčastěji je prsten ozdoben diamanty, ale netradičně může být krášlen fialovým ametystem či zeleným smaragdem. Vedle bílého zlata se kupují také prsteny ze žlutého a růžového zlata. Takovým prstenem nepohrdne žádná žena.

Kameny, které letí

Jak jsme již v úvodu zmínili, masivní šperky jsou trendy. A právě honosnost a výraznost mají na svědomí kameny, jimiž jsou šperky – prsteny, náhrdelníky, přívěsky i náušnice – osazeny. Velké popularitě se těší safír se svou výrazně modrou barvou. Naproti tomu spousta žen nedá dopustit ani na růžové zbarvení turmalínu či výrazně červený rubín.

Příspěvek byl publikován v rubrice Móda a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.