Jak sehnat softwarové licence za mnohem nižší ceny?

Počítače jsou drahé, o tom není debat. Bereme to jako fakt a za vysoké ceny je kupujeme, protože výkonné stroje potřebujeme. Většina lidí ale není ochotna akceptovat fakt, že i softwarové vybavení něco stojí. Kdo chce kvalitní program, ten si musí připlatit.

mockup

Za profi programy stojí celé obrovské týmy vývojářů, kteří na vývoji programu strávili měsíce, nebo dokonce roky. Tuhle jejich práci samozřejmě musí někdo zaplatit. Software nelze vytvořit lusknutím prstu, stejně jako hardware. Nikdo však neříká, že za něj musíte dávat spoustu peněz.

Pořiďte si elektronickou licenci levně

Kde sehnat licenci k softwaru? Nejjednodušeji nejspíš přímo na webu firmy, která ho vytváří. Zaplatíte ale plnou cenu. Pokud software koupíte přes prostředníka, dostanete se na lepší částky. Takový prostředník totiž díky nákupu ve velkém množství dokáže získat lepší ceny.

Je ovšem třeba takové firmy rozlišovat od překupníků, kteří nakupují licence s nejasným původem a funkčností. Jak? Než si licenci pořídíte, zajímejte se o to, odkud pochází. Každá slušná firma vám ráda prozradí bližší informace. Například u Prolicence.cz se vše dočtete. Ti nabízí licence za velmi zajímavé ceny.

Microsoft Office, Adobe Premiere a další prémiový software

V nabídce Prolicence.cz najdete základní softwarové vybavení jako OS Microsoft Windows, kancelářský balíček Microsoft Office a celou řadu antivirových programů. Upřednostníte AVG TuneUp licence, český AVAST nebo třeba McAfee? Všechny za zajímavé částky, chráněný počítač můžete mít třeba za dvě stovky ročně.

Nabízí také Adobe Premiere Elements 2023 za bezkonkurenční cenu. Všechny programy si aktivujete velmi snadno, aktivační kód vám přijde e-mailem do 10 minut, takže nemusíte na nic čekat. Nákup softwaru tímto způsobem je pohodlný a potěší také vaši peněženku.

Příspěvek byl publikován v rubrice Elektronika a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.