Astratex.cz

Spodní prádlo si kupujeme každý z nás. Je nezbytnou součástí našeho šatníku a čím dál více se zaměřujeme na to, aby i spodní prádlo bylo nejen praktické, ale i slušivé. Ač si někteří nejraději kupují spodní prádlo v kamenných prodejnách, zejména z toho důvodu, aby se jej mohli osobně vyzkoušet, přesto vzrůstá obliba nakupování spodního prádla i přes internetové obchody. Pakliže patříte k druhé skupině zákazníků, jistě uvítáte představení jednoho z největších e-shopů se spodním prádlem, kterým je Astratex.cz

Internetový obchod Astratex.cz provozuje společnost Astratex s.r.o., kterám má sídlo v Praze. Tento velice významný prodejce spodního prádla nabízí rovněž plavky, košilky a v současné době také částěčně oblečení a doplňky. Na českém trhu se pohybuje od roku 2001, a kromě ČR, působí také na Slovenku, v Rumunsku a nově i na Ukrajině. Dle informací uvedených na webu Astratex obslouží ročně až desítky tisíc zákazníků.

Vízí společenosti je vybudovat e-shop s nejširší možnou nabídkou spodního prádla a poskytnout svým zákazníkům špičkové služby. A my myslíme, že se jim to poměrně slušně daří a ke své vizi se velice přibližují. 1500 vzorů výrobků kvalitního spodního prádla je jistě dost a e-shop má co nabídnout.

Prioritně na webu najdete dámské spodní prádlo. V této kategorii naleznete další podkategorie. Samozřejmostí jsou podprsenky a kalhotky, a to i pro plnější tvary. Pro těhotné a maminky je připravena široká nabídka těhotenského a mateřského prádla. Dámy, které chtějí překvapit svého partnera mohou zavítat do sekce erotické prádlo, případně korzety a podvazkové pásy. Ke spodnímu prádlu se řadí také košilky a pyžama, takže zde najdete rovněž luxusní košilky, pyžama a župany v různých provedeních. Jestliže si neumíte představit život bez sportu, oceníte nabídku bezešvého, sportovního či funkčního prádla. Pakliže potřebujete zakrýt spodním prádlem určité nedostatky na vaší postavě, nechybí ani stahovací prádlo. Nosíte ráda punčochy a legíny? I ty v e-shopu mají a jistě si zamilujete ne jedny. Myslíme, že každá žena si přijde na své a určitě najde něco, co hledá, potřebuje či ji udělá radost.

Velkou pozornost si zalouží nabídka plavek, která je každoročně obohacena o nové trendy. Za mně osobně dávou velkou jedničku za opravdu nádherné plavky, které jsou nádherné.

kategorie Plavky

kategorie: Plavky. Co na ně říkáte vy?

Mužům je určeno spodní prádlo pro pány, které je k dispozici v široké nabídce v různých barvách a velikostech. Pro každého muže je zde něco. Zde seženete klasické trenýky i slipy, stále více oblíbené boxerky a další typy spodního pánského prádla, jež vévodí současným módním trendům. Pánové si mohou zakoupit také luxusní, moderní a praktická pánská trika a nátělníky. Pokud upřednostňujete na spaní pyžama, zavítejte do této sekce a zajímat by vás mohly i župany. I muži si mohou pořídit erotické prádlo a překvapit tak svou partnerku. Pro sportovce nechybí ani funkční prádlo a jestliže potřebují i pánové schovat nějaké ty problematické partie, mohou zavítat do podkategorie stahovacího prádla.

Astratex zastupuje v České republice výhradně značky Irall, Benefit, Gaia, Beauty Night Fashion, Hanna Style a prodává další tři desítky značek dámského i pánského spodního prádla.

Příspěvek byl publikován v rubrice Móda a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.