Zpět do doby kamenné – grilujte originálně

Grilování patří mezi vyhledávané aktivity rodin i skupin přátel. S grilováním se pojí nejen omamná vůně šťavnatého masa a všelijakých dobrůtek, ale samozřejmě též čas posedět v kruhu nejbližších a otevřít si oblíbené pivo či láhev kvalitního vína.  A i když grilovací sezóna zatím nebyla zahájena, už nyní máte možnost se na ni náležitě připravit. Navíc moderní doba hlásí, že klasickým grilům odzvonilo!

Multifunkční gril s lávovým kamenem

Příprava pokrmů a zejména pak masa na lávových deskách není žádnou novinkou. Ovšem multifunkční grily s lávovým kamenem „nad ohništěm“ jsou určeny pro použití na vlastním topeništi, což může být pro někoho naprostý unikát. Díky polohovacím nohám si sami regulujete výšku nad ohništěm a gril si jednoduše přizpůsobíte tak, aby došlo k dostatečnému nahřátí kamene. V nabídce narazíte na tradiční černé provedení i nerezové řešení bez povrchové lakované vrstvy. Gril nad ohniště je praktický a nabízí celou škálu využití na dovolené, u vás na zahradě, ale třeba i na přehradě nebo jen tak s přáteli na vyhrazených, veřejných místech. Kromě lávového kamene jsou grily nad ohniště opatřeny grilovací mřížkou a špízovými jehlami pro dokonalý požitek z masa a zeleniny. Grilování nad ohništěm je samozřejmě bezpečné a záleží pouze na vás, zda budete u grilování stát a užívat si proměnu masa a stejně tak se jednoduše posadíte a grilovací stůl snížíte na minimum své výšky.

Vyberte si praktické příslušenství

Zdravé grilování na lávovém kameni smíte doplnit o šikovné pomocníky. Velmi praktický je například kryt proti větru nebo topeniště s roštem, které zastoupí funkci ohniště. Online navíc pohodlně nakoupíte i další příslušenství, náčiní a vybavení pro pořádnou grilovací party. Buďte připraveni a najděte si ten pravý gril s ohništěm či bez ještě dnes. Specialista na grily potěší i milovníky klasických grilů, stejně tak nabídne řešení pro grilování v krbu.

Příspěvek byl publikován v rubrice Bydlení se štítky a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.