Vyzrajte na chřipkové období

Možná už jste zaznamenali, že řada nemocnic napříč Českou republikou zakázala návštěvy z důvodu šířící se chřipkové epidemie. Některé kraje jsou na tom hůř, jiné zase lépe, všechny ale bojují s rostoucím počtem nakažených právě nevyzpytatelnou chřipkou. Chcete se účinně a efektivně bránit proti nemocem? Pak se soustřeďte na posílení imunity.

Důležitý význam pro doplňky stravy

Netřeba připomínat, že podstatnou roli hrají doplňky stravy a vhodné vitamíny, díky nimž podpoříte normální funkci imunitního systému a tělu dodáte potřebné živiny a prvky, jichž má nedostatek. Co rozhodně oceníte, ať už se ve vašem okolí chřipka vyskytuje, či nikoliv, je ostropestřec. Ten působí jako přírodní antibiotikum a má řadu pozitivních vlivů na lidský organismus. Kombinace ostropestřec plus artyčok funguje jako vynikající prostředek pro funkci jater, takže se pyšní rovněž detoxikačními vlastnostmi. Artyčok je původem z Číny a v Česku si získal obrovskou popularitu díky svému využití. Skvěle se hodí pro vegetariány, oceníte jej také při bolestech hlavy a navíc působí protizánětlivě. V kombinaci s ostropestřcem přispívá k detoxikaci těla. Doplněk stravy Ostropestřec plus Artyčok od Naturvita podporuje vylučování trávicích šťáv, usnadňuje trávení a pomáhá udržovat normální funkci střevního traktu.

Nakupujte online a ušetřete

Na webu Gigalékárna.cz nakoupíte nejen tyto užitečné doplňky stravy, s nimiž podpoříte funkci organismu a podpoříte své zdraví. Pokud jste již chřipkové období překonali, pak zvažte detoxikaci těla a orgánů. I s tím vám pomůže ostropestřec a artyčok v balení po šedesáti tabletách, přičemž denně se užívají dvě až tři kapsle, takže získáte skvělou ozdravnou kúru na jeden měsíc. Zmiňovaný doplněk stravy potěší i bojovníky s hmotností, artyčok úspěšně snižuje hladinu krevních tuků a díky tomu ji pomáhá udržovat na normální úrovni, což vede ke snižování tělesné hmotnosti.

gigalekarna