Vyrazte na Máchovo jezero a užijte si dovolenou bez limitů

Vzpomínáte si ještě na časy, jak jste se těšili v létě pod stan s rodiči, kdy večerním chodem byly špekáčky a celodenní dovádění ve vodě střídaly dobrodružné výlety? Vraťte se zpátky v čase a zažijte tradiční dovolenou ve vylepšeném stylu! Jistota perfektní dovolené na vás čeká u Máchova jezera, kde je obrovské množství vodáckých i sportovních aktivit a kromě toho můžete lenošení prokládat procházkami po blízkém okolí. Čekají na vás vyhlášené památky, skvělé cyklostezky i odpočinek ve stínu borovic.

Ideální pro rodinu, partu přátel i zamilované dvojice

Úchvatnou atmosféru okolo Máchova jezera si smíte dopřát prakticky kdykoliv během roku. V létě nezapomeňte navštívit hrad Bezděz nebo Housku, zámek Zákupy či libereckou zoologickou zahradu a pro milovníky vodních atrakcí je dostupný i moderní aquapark Babylon. Máchovo jezero je místem konání mnoha významných festivalů a kulturních akcí. Hledáte-li pro oblast Máchovo jezero ubytování, vsaďte na plně vybavené chatky s přilehlým okolím.

Jestliže se vám chatky Máchovo jezero líbí, budete ještě mile překvapeni celým areálem, v němž se nachází udržované sociální zařízení, ohniště i houpačky a prolézačky pro nejmenší. Pár kroků od ubytování najdete třeba minigolf, trampolínu nebo si na vodě užijete zábavu se šlapadly, loďkou či plavbou parníkem.  

Plná penze pro skupiny

Oblast okolo jezera je cílem mnoha školních výletů. Proto zde nechybí rovněž možnost stravování hned v několika formách. Klasickou polopenzi doplňuje plná penze nabízená zejména početnějším skupinám. Teplé večeře doplňuje polévka, a pokud budete chtít ochutnat něco nového, vyrazte do jídelny s barem přímo v chatové osadě. Ten, kdo dává přednost vlastním zásobám potravin, zaručeně ocení vybavení v chatce v podobě lednice nebo prostorný stůl, kde se bude báječně svačit.