Vyberte si grafika, který navrhne logo přesně na míru!

V čem spočívá síla loga? Logo je velmi efektivní nástroj, kterým docílíte toho, že si ho lidé okamžitě spojí s vaší firmou a zároveň s produkty nebo službami, které nabízíte. A to je v dnešní době velmi důležité. Musíte být snadno rozpoznatelní. Proto rozhodně není ztráta peněz, když budete investovat do vývoje loga vaší firmy. V žádném případě se do toho nepouštějte sami. Můžete mít představu, kterou sdělíte profesionálům, ale samotnou tvorbu loga nechte na nich!

Spojte se s grafikem, který má zkušenosti

Není těžké najít na internetu šikovné talenty, kteří mají návrh nejednoho za sebou. Každý na své stránce prezentuje svou práci a vy si tak můžete prohlédnout jeho (nebo její) portfolio. Vyberte si takového grafika, jehož stránky a předchozí návrhy vás zaujmou a spojte se s ním.

S grafickými programy dnes umí pracovat spousta lidí, a tak se může za grafika považovat i ten, který moc talentu nemá. Tyto lidi jste ale vyfiltrovali výběrem na základě jeho předchozí práce. Teď můžete narazit na neprofesionalitu, nepružnost nebo neochotu.

Grafik, kterému zadáte vytvoření loga, by měl udělat tyto 3 věci:

  1. Zjistit si všechno potřebné o vaší firmě. Nestačí, aby věděl, v čem podnikáte. Měl by se zajímat o to, kdo jsou vaši zákazníci i o to, na jakou cílovou skupinu chcete zacílit. Mělo by ho zajímat, jestli máte nějakou představu a nekomunikovat s vámi povýšeně. Jste to vy, kdo platí a komu by se mělo logo líbit.
  2. Za stanovenou cenu vám dodat několik návrhů, z nichž vy si vyberete jeden, který se dál zlepšuje k dokonalosti a vaší spokojenosti.
  3. Sdělit vám předem termín dodání návrhů a cenu. Ta by měla být kompletní – za návrhy i úpravy. Neexistuje, aby si něco účtoval dodatečně!

Teď už víte jak, tak hurá do toho! Šikovné grafiky najdete na Stovkomatu v kategorii logo na míru.