Vybavení a oděvy do zdravotnických zařízení

Zdravotnický personál musí splňovat požadavky na správné oblečení a doplňky. V současnosti nejde jenom o klasickou bílou barvu, ale nejčastěji se setkáte i s modrou, zelenou a jinými variantami.

Zdravotnické oděvy s možností kombinování

Většina pracovníků ve zdravotnictví zůstává věrna v oblékání klasické bílé barvě. Na barevném odstínu zase tolik nezáleží, ale hlavně jde o volbu takových materiálů, které se budou pohodlně nosit po celou pracovní dobu. Americká módní značka Cherokee vsadila na bavlnu a strečové materiály ve spojení s pohodlnými střihy. Nechybí bohatý výběr barev, takže si velice hravě nakombinujete blůzu s kalhotami a čepicí. Pracovní outfit nemusí vypadat vůbec nudně a neatraktivně. Dámská kolekce vypadá elegantně a žensky, pánská sportovně a komfortně.

Oživte pracovní oblečení praktickými doplňky

Lékaři a jiní zdravotníci u sebe dost často nosí fonendoskop. Vlastně ho mívají zavěšený kolem krku místo šperků. Určitě si mnozí na tento užitečný nástroj dobře pamatují z dětských zdravotních kufříků. A posléze ho děti vidí na pravidelných prohlídkách u obvodních lékařů. Fonendoskopem se vyšetřují plíce, srdce, sledují se střevní pohyby a měří se tlak poslechovou metodou. V současné době se dá nosit na uniformě jako skutečný klenot, protože ho seženete v různých barevných variantách. Jak asi vylepší váš styl kvalitní jednokanálový nebo dvoukanálový fonendoskop ve světle růžovém, modrém, levandulovém, tyrkysovém, smaragdovém, limetkovém, malinovém, černém a jiném provedení? Již vám září oči nadšením, že upoutáte pozornost okolí? Dospělí a děti se jistě nechají ochotněji vyšetřit, když na ně nevyrukujete chladným kovovým vzhledem. Přístrojům nechybí membrány s dokonalejším přenosem zvuku a z okolí neproniknou rušivé zvuky. Navíc jsou společně s poslechovými kroužky potaženy plastem, aby si pacient nestěžoval, že ho to dost studí.

Příspěvek byl publikován v rubrice Zdraví a medicína se štítky a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.