Trendy, značky a jak najít svou vysněnou kabelku

Již je tu další sezóna a nezáleží na tom, jestli milujete zimu nebo léto, ale jestli jste už objevili nové módní trendy. To, co se bude nosit za oblečení snadno poznáte „venku mezi lidmi“, ale jak je to u kabelek?

kabelka

Jaký je trend u kabelek

Výhodou je, že aktuálně je několik trendů, což je příjemné, jelikož každá žena si může vybrat tu svoji nejlepší kabelku. Stále je trendy crossbody kabelka a nezáleží na tom, jestli je klasická nebo řetízková. Je tomu už několik posledních sezón a aktuální období není výjimkou.

Při pohledu na typy kabelek lze říci, že rozměrově malé kabelky stále „frčí“. Jestli se budete snažit svému partnerovi vysvětlit potřebu malé kabelky, možná narazíte na nepochopení, ale ženy vědí, jak důležitá. Mít u sebe to nejdůležitější a být sladěná do nejmenšího detailu, to je to, co poskytuje mini kabelka. Stop narvaným kapsám, a to i u mužů.

Co se barev týče, můžete počítat s oblibou všech odstínů bílé. Zároveň nelze opomenout klasickou černou a červenou, které u společenských a luxusních kousků mají nezastupitelnou roli.

Pokud hledáte inspiraci na kabelky, prohlédněte si naši fotogalerii.

Značky kabelek

Podle průzkumu GfK Fashion preferuje značkové oblečení třetina Čechů a častěji jsou to muži. Zároveň 45 % respondentů uvádí, že značka není pro ně příliš důležitá. Avšak studie také ukazuje, že se tento postoj u lidí, pro které nejsou značky důležité, změní a jako důvody uvádí faktor záruky kvality u značky produktu, image a životní styl.

Kvalita, styl, jedinečnost

Evropa se běžně považuje za domov mnoha slavných módních destinací jako Paříž, Londýn, Miláno atd. Itálie je spolu s Francií jakousi Mekkou, kde se dbá na prvotřídní kvalitu a udržení jedinečného stylu. Dnes se to asi nedá říct univerzálně pro všechny výrobce, ale existují stále módní domy, které si zachovávají své tradiční zaměření a výrobu kvalitní kabelky.

Cuoieria Fiorentina

Jednou ze značek, která podporuje tradiční výrobní postupy, je Cuoieria Fiorentina, pro kterou je kvalita důležitá už od založení v roce 1978. V dnešní době se pyšní několika samostatnými liniemi výrobků, ale to podstatné zůstává, a to ve výběru kůže. U kůže s potiskem se můžete těšit na specifický toskánský vzor.

Údolí Florencie v Toskánsku je jedinečné svým vlastním způsobem, pokud jde o řemeslo. Místní řemeslníci dávají do své práce srdce i duši, a to se samozřejmě projevuje i na samotném výrobku. Výsledkem jsou kabelky na celý život.

Zakladatel Cuoieria Fiorentina Titian Meigny se zabýval vývojem činění a zpracování kůže tradiční metodou, pomocí přírodních surovin, bez použití chemikálií. Tato metoda se používá dodnes a všechny výrobky jsou precizně zpracovávány v tradičních rodinných dílnách, kde je vše kontrolováno a vyráběno ručně.

Sortiment Cuoieria Fiorentina zahrnuje dámské i pánské kabelky, opasky, peněženky, pouzdra a další kožené výrobky. Design produktů lze beze všeho označit za „nadčasový“ a zároveň velmi přizpůsobivý. Kolekce jsou sofistikované, všestranné a mladistvé, ale zároveň čerpají z tradičního řemesla.

Fiorelli

Další módní značkou, kterou lze nalézt v některých z vyhlášených módních destinací je Fiorelli, která si již před 30 lety vydobyla své místo na módním trhu. V polovině devadesátých let minulého století se zaměřila na mladou klientelu, a to nejen ve Velké Británii, ale po celém světě a velký spěch na sebe nenechal dlouho čekat. Na(ne)štěstí (pro znalce a milovníky kabelek) je v našich krajích stále poměrně málo známou značkou oproti zemím ve zbytku světa. Proto když si vezmete Fiorelli kabelku ven, těžko naleznete někoho se stejným kouskem, tedy aspoň u nás v ČR.

Fiorelli si zakládá na funkčnosti spojené s prvotřídní elegancí. Ostatně i jejich designéři mají heslo: „kabelka je nepostradatelná ve městě“. Funkčnost, styl a elegance jsou tak základními kameny této filozofie.

Kdo by pak nechtěl kabelku Fiorelli.

Prezentovat svoji značku na módní přehlídce je snem každého návrháře a Fiorelli se podařilo stát se pravidelným účastníkem hlavních módních přehlídek, a to jak na Paris Fashion Week či London Fashion Week což o sobě nemůže říct každá značka.

S. Fiorentino

Další světově známá značka, ale v ČR zatím neobjevená je francouzská S. Fiorentino. Výrazným znakem značky je kombinace textilu a ekokůže, zdůrazněná nadčasovým stylem kabelek a módních doplňků.

Dnes už žádný dámský outfit není možný bez kabelky. Kabelky nejsou jen módním doplňkem, ale jsou i nezbytným pomocníkem. Mnoho kabelek S. Fiorentino pojme notebook i velký diář, přičemž svými minimalistickými tvary a elegantními vzory udělají z každé ženy dámu.

Elegance a prostor, to je kabelka S. Fiorentino

Od této francouzské značky si můžete vybrat od módní a prostorné kabelky s minimalistickým designem přes různé doplňky až po kožené peněženky. Na své si přitom přijdou ženy i muži.

Sečteno a podtrženo: Dámské tašky S. Fiorentino jsou výbornou volbou nejen na obchodní jednání, ale i na procházky a výlety po městě.

Potřebujete poradit ohledně „fashion“ a bylo by fajn „dát se do gala“? Je tu Gala Fashion.

Příspěvek byl publikován v rubrice Móda a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.