Také vás lákají nuru masáže?

Je to jako výlet do exotické země – nuru masáže na vás dýchnou jedinečnou atmosférou a báječnou cizokrajnou příchutí. Jejich domovem je Japonsko, ale podle mě se skvěle uchytily i u nás. Aby ne. Jde o masáže prováděné celým tělem a všimli jste si někdy, jak malá prsa má většina Japonek? To se slovansky tvarovanými kráskami jde o docela jiný zážitek.

Ano, můžu to docela klidně srovnávat. Moje první nuru masáž se totiž odehrála na gumové podložce v jednom pardubickém bytečku se slečnou, které toho příroda od pasu nahoru řekněme příliš nenadělila. Ano, bylo to jiné, bylo to vzrušující a erotické – ale nebylo to úplně ono.

Jen nuru gel k úspěchu nestačí, důležité jsou zkušenosti

Ze zpětného pohledu si myslím, že moje „masérka“ jednoduše objevila nuru gel v nějakém sexshopu, mrkla na jedno či dvě instruktážní videa a začala nabízet „jedinečnou nuru masáž“ s řádnou přirážkou. Nahřívání gelu v dlaních, ledabylé rozetření po těle a jen pár klouzavých pohybů tam a zpět, než došlo opět na klasickou ruční práci, se nuru masáží skoro nazvat nedá. A jak by to tedy mělo správně vypadat?

Potěšení, které vzniklo náhodou

Věřili byste, že nuru gel vyrobený z mořských řas, byl původně kosmetickou pomůckou? Pečuje totiž o hladkou a báječně jemnou pokožku, vyživí ji, vypne a celkově ozdraví. Ale pak nějaká z dam zjistila, že po smíchání s vodou se z obličejové masky stane něco docela jiného. Gel dostal své dnešní jméno (nuru znamená klouzavý) a s ním i docela jinou škálu zákazníků. Není to zajímavé, když uvážíme, jak jsou Japonky obvykle stydlivé (více ZDE)? Ale zpátky k nuru masáži.

Co je to ta nuru masáž?

Popsat techniku nuru jako masáž celým tělem by bylo totéž jako označit Tatru za výrobce nákladních aut. Je to sice pravda, ale zdaleka ne celá. Při nuru masáži jde o něco víc. Ve hře jsou zjitřené smysly, smyslná atmosféra i žhavé doteky tělo na tělo.

Maximální míra intimity

V salónu vše začíná navozením té správné atmosféry. Nesmí chybět podmanivá hudba a voňavé svíčky (často si můžete vybrat obé podle své chuti) a samozřejmě společná sprcha. Vlhká kůže je totiž pro nanesení nuru gelu naprosto nezbytná, Šikovná masérka vám už tady předvede, co dokáže s obyčejnou houbou a mýdlovou pěnou.

Teplá voda umí skvěle uvolnit a připravit vaše smysly na následující symfonii slasti. Následuje předehra již na podložce v podobě uvolňujících doteků nejprve jen s malým množstvím gelu. Jednou jsem zažil nuru masáž na klasickém masážním stole a od naprostého uvolnění mě spolehlivě odrazoval strach, že to jednou mé krásné společnici uklouzne trochu více, a já ji budu muset potlučenou odvézt někam na pohotovost. Od té doby už vždy jen na zemi. Pro můj klid.

Smyslné představení pro oči i tělo

Na nuru gelu je skvělé, že se jím ještě před samotnou masáží musí natřít oba účastníci masáže. Miluju, když mě masérka jednou rukou hladí a tou druhou si roztírá gel po těle opravdu všude. Některá si s tou nezbytnou procedurou nechá i trochu pomoci, ale tady bych doporučil opatrnost. Pokud se masérka od vašich doteků odtáhne, raději se stáhněte. Bylo by škoda zkazit si skvělý zážitek takovou drobností.

Klouzáním až k orgasmu

A pak to přijde. Dotek rozpálené kůže na té vaší, jejíž citlivost je díky unikátnímu složení nuru gelu maximálně zvýšená. Laskání tvrdých vztyčených bradavek, masáž pevným zadečkem, a nakonec ono pověstné klouzání tam a zpět.

Celé si to vynásobte dvakrát, totéž se děje v poloze na břiše i na zádech. Erekce narůstá raketovou rychlostí a není výjimkou, že vyvrcholení přijde ještě předtím, než se talentovaná nuru guru zase opře o ruce. A druhé kolo? Bez problémů! Nuru gel totiž funguje i jako skvělý lubrikant, takže stačí trochu šikovné prstíčky a za pár minut není co řešit.

Sexy masáž klidně v době oběda

Celý zážitek vždy končí opět společnou sprchou. Nuru gel se velmi jednoduše smývá a nezanechává stopy. Nevoní, nedělá skvrny, takže se stačí obléct a vyrazit zpátky do víru povinností. Nikdo nepozná, že jste právě přišli z erotické masáže, pokud se sami neprozradíte trochu připitomnělým výrazem. Ale to jsou detaily, nemyslíte? Vždyť pravidelný sex je pro mužské zdraví důležitý (četl jsem TADY), tak proč si ho neužívat co nejvíce?

Příspěvek byl publikován v rubrice Life style se štítky a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.