SeznamObchodu.cz

nezávislé recenze a hodnocení českých eshopů, slevové akce, kódy a kupóny

T-Nabytek.cz

tnabytek

Zařizovali jsme nový byt. Bylo toho hodně na zařízení a mimo to všechno, nás čekal i výběr vhodné obývací stěny. Říkala jsem si, že to nemůže být nic složitého. Vždyť je to přeci jenom stěna, taková otevřená skříň, která bude stát v obývacím pokoji. Nakonec jsme u výběru strávili nejvíce času. Proč tomu tak bylo a jak si výběr usnadnit? Díky naší zkušenosti, to vy už budete vědět.

Hlavně aby to hezky vypadalo

Protože obývací pokoj je místem, kde se přijímají návštěvy a kde přes den můžeme trávit nejvíce času, chceme, aby obývací stěna vypadala co nejlépe. Základní zásady, na které jsme se ohlíželi byla barevná sladěnost a vhodný styl ke zbytku nábytku. Všechno jsme ladili do podobných odstínů barev a tak jsme měli poměrně zúžený výběr obývacích stěn. Na většině stránek bylo velké množství typů a modelů. Všechno to procházet, bylo docela zdlouhavé a únavné. Nakonec jsme však narazili na internetový obchod, kde mají filtr, do kterého zadáte parametry, které požadujete a vyjede vám stěna přesně podle vašich představ.

Měřit rozměry obývákové stěny až po výběru byla chyba

A tak jsme vybrali krásnou, ale až moc velkou obývací stěnu. Naštěstí jsme potřebovali změřit rozměry kvůli koberci a tak jsme přišli na to, že ta nádherná obývací stěna se nám tam prostě nevejde. Nevadí. Šla jsem na stránku IDnábytek.cz, abych našla něco jiného. A skutečně. Podařilo se mi najít novou skoro stejně tak krásnou obývací stěnu, kterou jsme zakoupili a úspěšně nainstalovali do obývacího pokoje.

Ponaučení při nákupu obývací sestavy

Pro všechny, co se chystají vybírat stěnu do obývacího pokoje z toho vyplývá hlavně jedno velké ponaučení. Nejdříve si všechno pečlivě změřte a hlavním parametrem výběru stanovte rozměry. Až potom se koukejte na estetický dojem a barevnou sladěnost. Koneckonců inspiraci pro módní interiér můžete najít na Nábytek-dnes.cz

Tak hurá do toho a vyberte si vlastní obývací stěnu na těchto stránkách.

Sdílet článek

A co vy? Jaký máte názory vy na eshop T-Nabytek.cz? Máte zkušenosti s nákupem na T-Nabytek.cz? Napište nám svůj komentář, svou recenzi...Sponzoři webu

  • Sháníte nový MacBook Pro 13? Veškeré špičkové vybavení značky Apple pořídíte výhodně na iSTYLE!