Svatba jižní Morava – skvělý tip pro náročné snoubence

Všichni snoubenci, mezi nimiž to jiskří a už se nemohou dočkat, až si řeknou své ano a odstartují novou společnou životní etapu, touží po dokonalém svatebním dni, kdy se baví nejen oni sami, ale také všichni hosté. Svatba na jižní Moravě patří mezi přední tipy pro strávení úžasného dne či víkendu, protože záleží pouze na vás, v jakém stylu si svůj velký den představujete. Od svateb jsou velká očekávání, proto by mohla být jižní Morava, známá svou pohostinností a úchvatnými výhledy do přírody, ideálním místem právě pro vás.

Svatba jižní Morava sklep

Co by to bylo za svatbu na Moravě, kdyby tam chybělo kvalitní víno a sklípek? Sledujte svatby: https://www.vinarskydvurnafare.cz/svatby/ a nechte se unést pálavskou romantikou s možností propojení krásného prostředí Vinařského dvora na faře v Ivani a degustace či ubytování nejen pro novomanžele, ale také pro svatební hosty, již vážili cestu z daleka. Snové prostředí doplňují táhnoucí se vinice, impozantní kaplička a kompletní servis, díky němuž si během svého svatebního dne užijete všechny tradiční zvyklosti. Kompletní nabídku služeb naleznete například zde https://www.vinarskydvurnafare.cz/svatby/, kde se lze inspirovat také již proběhnutými svatbami.

Rodinné vinařství Holánek patří mezi výjimečná místa, kde si vychutnáte klid, komfort a samozřejmě rovněž kvalitní víno. V příjemném prostředí ve dvoře se odráží historická barokní fara. Přijeďte se přesvědčit a nasát jihomoravskou atmosféru! Otevřeno je tady každý den, stejně jako na vás čekají ochutnávky vín z celé produkce a originální domácí občerstvení. Vinařství Holánek je skvělou volbou také pro pořádání firemní akce. Získáte totiž zázemí pro své obchodní aktivity a zároveň díky blízkým cyklostezkám a dechberoucím výhledům si pořádně odpočinete od ruchu velkoměsta.

Areál vinařského dvora

Vinařský dvůr na faře v Ivani patří mezi populární zastávky cyklistů i hostů. Využijte parkoviště pro kola, vybavte se kvalitními víny a poznejte tajuplnou krásu zrekonstruovaného vinného sklepu, který je starý přes 200 let a dýchá pravou historickou hodnotou. Jižní Morava je místem, které rozhodně stojí za zvážení, ať už při pořádání velkolepých rodinných oslav či firemních aktivit, ale zejména pak svatebních dní, jež se zaručeně stanou nezapomenutelným dnem pro všechny přítomné.