Šperky, které mají léčivou sílu

Náhrdelníky, řetízky na ruku i náušnice a prsteny patří mezi nezbytnou výbavu prakticky každé ženy. Zapomeňte tentokrát na luxusní zlato a drahé kameny a vsaďte na sílu z přírody. Neotřelé šperky, zajímavé kombinace kamenů a perel vás budou bavit a stanou se ozdobou pro každou příležitost. Každý kámen má specifické vlastnosti, s nimiž docílíte pohody, silné energie, eventuálně zlepšíte své zdraví či čakry.

Symbol lásky vhodný jako dárek

Pokud hledáte dokonalý dárek pro svou drahou polovičku, maminku, babičku nebo opravdovou kamarádku, pak se nabízí náramek růženín. Tento kámen je od dávných dob symbolem lásky a srdce. Nošení růženínu vám prohloubí smysly věnované umění, dokáže očistit srdce a posílit jej spolu se psychosomatikou člověka. Krásná růžová barva je jedinečná z každého úhlu pohledu a právem tak patří růženín mezi nejoblíbenější kameny. Skvěle se nosí v každém věku a kdykoliv, ať už do práce či slavnostnější události. Kdo hledá čakrový náramek, může sáhnout právě po variantě, jejímž základem je růženín, tygří oko a granát. Ozdobný slon symbolizuje správnou životní cestu. Tato kombinace kamenů se pyšní pozitivními účinky na myšlení, odblokováním strachu a nalezením vnitřní energie a optimismu. V nabídce samozřejmě najdete i další povedené náramky s oceňovanými kameny, jež můžete volit třeba podle obliby, účinků i znamení zvěrokruhu.

Nestárnoucí perly

Mezi moderní a nadčasové šperky bezesporu patří i modely s pravými říčními perlami. Právě perly patří k žádaným ozdobám. Hodí se do náušnic, řetízků i náramků či prstenů a broží. Ten, kdo umí ocenit jednoduchost a decentnost, bude obdivovat jemný náhrdelník ve stříbrném provedení v kombinaci se zirkony. Pokud si chcete dopřát celou soupravu šperků pro výjimečný zážitek, pak si vyberte z pohodlí domova a napište Ježíškovi o vkusnou sadu stříbrných šperků s pravými perlami.

Příspěvek byl publikován v rubrice Dárky, Life style a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.