Školní batohy

Měsíc září bude za chvíli klepat na dveře a společně s ním i nový školní rok. Tak co, rodičové, už máte nakoupené vybavení do školy pro své ratolesti? Někde možná zafungoval Ježíšek a tu aktovku nebo batoh přinesl on. V jiných rodinách však nákup této nejdůležitější školní potřeby zůstala na rodičích či prarodičích. Možná si právě nyní kladete otázku, který batoh vybrat a od jakého výrobce. Poradíme vám, jak na to.

Pestrý výběr školních batohů

Ať už nakupujete batoh pro prvňáčka nebo studenta střední školy, vždy musíte mít na paměti jeho ergonomii, aby se batoh dobře nosil. To je základ. Pro malé děti, které se školou teprve začínají, je vhodné volit odlehčený model, jenž je na jejich drobných zádech nebude příliš tížit. To se ostatně ocení i u školních batohů pro studenty. Dalším důležitým kritériem výběru je design, ať jsou použité veselé barvy a pestré vzory pro menší děti nebo naopak tlumenější a neutrálnější provedení pro starší studenty. Batoh se musí jeho majiteli hlavně líbit.

Batohy pro prvňáčky

Školní batohy pro 1. stupeň od českého výrobce Stil se vyznačují TOP kvalitou. Jsou ergonomicky tvarované a i přes svojí poměrně velkou velikost mají nízkou hmotnost – váží pouhých 0,6 kg. Reflexní prvky, tři komory a hrudní pás s možností individuálního nastavení dle výšky dítěte dělají ze školního batohu od firmy Stil užitečného pomocníka pro nošení školních potřeb.

Špičková kvalita na první místě

Česká firma Stil vyrábí školní batohy už přes 20 let. Za tu dobu si právem získala oblibu mezi svými zákazníky, kteří oceňují i možnost výběru barevně sladěných setů. Společně se školním batohem mohou tak ve shodném designu nakoupit i penály, box na svačinu, zástěrky či peněženky nebo další školní potřeby. Navíc výrobky firmy Stil jsou běžně k dostání v řadě papírnictví v sekci dárkového balení.