Šílené sexuální trendy

Snaha vyzkoušet něco nového, okořenit si sexuální život či poznat dosud nepoznané pocity je naprosto přirozená. Mnoho párů i jednotlivců se snaží rozšířit si obzory zkoušením nových praktik. Někdy se však rozmohou trendy, které jsou doslova hazard se zdravím! Co nejšílenějšího jsou lidé v honbě za sexuálními zážitky udělat?

Kdo se nakazí?

Těžko říct, zda za to mohl bujarý večírek, přemíra alkoholu nebo uvolněná atmosféra, každopádně někoho napadl geniální nápad. Sexuální ruleta! Jednoduše se sezve skupina anonymních lidí, zařídí se dostatečné množství alkoholu a ruleta se může roztáčet. Což o to – skupinový sex či ruleta určující kdo s kým není nic nového, kdyby ovšem jeden z nich nebyl HIV pozitivní a nesouložilo se zasádně bez ochrany. To je teprve adrenalin!

Já fakt nevím, kam zmizel

Stealthing sex – nový fenomén, který se neznámo proč neustále rozšiřuje. Představte si, že si chcete užít romantický večer se svým partnerem, začnete erotickou masáží např. tantrickou masáží či nuru masáží tělo na tělo a postupně se dopracujete až k milostnému aktu, partner si nasadí ochranu a na konci aktu zjistíte, že zmizela. Přesně tohle je trend posledních měsíců – obelstít partnera a v průběhu hrátek si kondom či jinou ochranu nepozorovaně sundat. Pokud se tohle stane v partnerství, možná to skončí jen u „neplánovaného“ těhotenství, avšak při sexu s náhodnou osobou se jedná o riziko přenosu pohlavní choroby.

Korálky, kam se podíváš

V dnešní době nejsou tělesné modifikace nic zvláštního ani převratného. Problémem je, pokud se muž rozhodne, že by chtěl svůj úd vzhledem i funkčností přiblížit k vibrátoru či dildu. Tato „úprava“ se jmenuje pearling a muži si při ní nechávají umístit několik plastových či kovových korálků pod kůži penisu. Výsledkem se poté snaží ohromit ženy a nabídnout jim mnohem lepší stimul ženských partií, než by zažily s obyčejným penisem. Netřeba dodávat, že zpackaný zákrok může mít za následek poruchu erekce či amputaci údu.