Selfie tyč pro hezčí fotky z dovolené

Kdo by ještě nedávno řekl, jaké zázraky se udělají díky jednomu mobilnímu telefonu. Najdete v něm spoustu věcí na jednom místě. Když ho doplníte příslušenstvím, jeho schopnosti se ještě rozšíří. Jako příklad lze uvádět dnes tolik populární selfie tyč.

Speciální teleskopické selfie tyče pro lepší zábavu

Můžete mi udělat fotku? Připadá vám tato otázka hodně známá? Vždyť kdo by se nechtěl nechat zvěčnit v malebných dovolenkových destinacích. Na hodně frekventovaných místech to určitě není problém, ale pokud se sami ocitnete někde v horách, divoké zvíře vám určitě nesplní vaši prosbu a vy si vyfotíte jenom krajinku a okolí. V tomto vám však náramně pomohou selfie tyče, které zajistí zajímavé snímky, kde rozhodně nebudete chybět. Při výběru se zaměřte hlavně na kompatibilitu. Některé selfie tyče slouží pouze určitým značkám, jiné mají univerzální použití.

Zachyťte úžasné momenty svého života

Zachytit dechberoucí moment dá mnohdy dost práce, proto je lepší být stále ve střehu. Většinu situací prožijete pouze jednou v životě, proč si je stále nepřipomínat díky snímkům? Velice propracovaná a univerzální selfie tyč s tlačítkem vyhovuje chytrým telefonům s operačním systémem Android a iOS. Za zmínku stojí výběr ze tří dobře viditelných barev, abyste ji nemuseli neustále hledat. Zkuste modrou, zelenou a růžovou variantu. Ohromíte nejen kvalitními fotografiemi, ale rovněž moderním vzhledem a originalitou. Po koupi se selfie tyč zprovozní velice jednoduše a rychle. Úplně postačí několik vteřin. Jakmile ji vyndáte z obalu nebo z tašky, vložíte mobil do pevného držáku a připojíte kabel. Následně přizpůsobíte délku tyče vysunutím a stisknete tlačítko spouště. A hotovo, nic víc nepotřebujete a můžete se pustit do focení všeho, co se vám zrovna líbí. Seženete i miniaturní provedení, což obnáší i menší hmotnost výrobku. Jde o ideální řešení na kulturní a sportovní akce.