Robotické vysavače v moderní domácnosti

Zaměstnaní lidé se v dnešní době takřka nezastaví. Jenže nestačí zápřah pouze v pracovním prostředí, další směna čeká doma. Naštěstí se stále vyvíjejí nové technologie, které pomohou v domácnosti. Ke stále žádanějším patří kvalitní robotické vysavače.

Výběr mezi uklízecími programy

Návraty domů nemusí být vždy spojeny jenom s hodinami věnovanými úklidu. Dovolte si posezení v oblíbeném křesle u televize a nechte xiaomi sweep one – s50, aby využil jeden ze svých několika uklízecích programů. Nebojte se, nečeká vás žádné hlučné rušení, zvládne své povinnosti velice tiše i při vysokém výkonu, neboť mu k tomu slouží japonský motor. Poradí si s vyčištěním okolí stěn, podlahami, s koberci s vyšším vlasem. V porovnání se staršími modely mu můžete také svěřit mokré čištění. Třináct pokročilých senzorů obstará dokonalou orientaci a zvolí zcela automaticky příslušný uklízecí program. V praxi bude stačit najet na koberec, detektor rozpozná povrch a současně vybere takový výkon, aby zmizela veškerá špína a nepořádek.

Rozkazy určené vašemu vysavači

Splnění rozkazu se lidem občas moc nedaří, ale vysavač vám rozhodně nebude odmlouvat a provede naprosto vše, co mu nařídíte. Xiaomi sweep one – s55 ovládnete velmi snadno mobilní aplikací. Můžete vyzkoušet též funkce, kdy pošlete vysavač na určité místo. Vlastně ho ovládnete stejně jako hračku. Pokud si budete přát, uvidíte v přímém přenosu v telefonu, jak pokračuje průběh vysávání zadaných ploch. Kontrola není nikdy na škodu. Vysavač vám ochotně poskytne pravidelné informace o veškerých svých aktivitách. K dalším výhodám patří úžasný sací výkon 2000 Pa, ovládání na dálku, čtyři úrovně vysávání, funkce mopování a zónové čištění. Kompletně omyvatelný HEPA filtr zachytí i nejmenší částečky prachu, proto se hodí i alergikům a astmatikům.