Reklamní oblečení s tradicí

S reklamními oděvy přijdou do styku téměř všichni zaměstnanci různých firem. Nezáleží, zda ta vaše pracuje na bázi konzultací a poradenství, zajišťuje bourání masa anebo jen dodává zákazníkům potraviny. Každá hrdá společnost ráda obléká své zaměstnance do firemních triček či pracovních úborů, které jsou jednak pohodlné, ale zároveň dělají značce a jménu firmy jistou reklamu. Rádi byste také začali propagovat svou firmu touto cestou? Pak neváhejte a obraťte se na profesionály, za nimiž stojí více než dvacetiletý úspěch v oblasti přímého prodeje reklamního textilu firemních, sportovních i volnočasových oděvů.

Jako poděkování obchodním partnerům

Reklamní trička a stejně tak polokošile, jež jsou mimochodem velmi moderní a trendy, nemusí být samozřejmě určeny pouze pro zaměstnance. Skvěle se hodí do vánočních balíčků pro vaše obchodní partnery. A také nemusíte zůstávat pouze u těch triček. Velkoobchod pracovní oblečení – https://www.xfer.cz nabízí mikiny, bundy, vesty, sportovní oblečení i pracovní oděvy a doplňky, jako jsou čepice a též tašky. Na vás pak je, zda chcete pouze potisk, který je cenově dostupnější, a přesto se pyšní dlouhou životností i po mnoha praních, popřípadě vsadíte raději na výšivku, kde se cena odvíjí od velikosti, barevnosti i složitosti samotné výšivky. Pak je tedy skutečně pouze na vás, zda tričko či fleece mikinu bude zdobit logo, slogan anebo obrázek vašeho top produktu a služby.

Vysoký standard zpracování samozřejmostí

Brno velkoobchod pracovní oblečení má dlouholetou tradici v potisku i vyšívání a kromě přehledných webových stránek s okamžitým nákupem nabízí rovněž velmi moderní a plně vybavenou vzorkovnu ve zmiňovaném Brně. Svým zákazníkům zajišťuje nejen potisky výšivky a spolu s tím i dopravu na určené místo, ale také zakázkovou výrobu pro své velkoobchodní partnery. Tato nadstandardní služba pak zahrnuje práci s produkty mimo katalogového typu, tedy individuální řešení oděvů či doplňků pro nejvyšší kvalitu dodání.