Recenze e-shopu Nekvinda zaměřeného na náhradní díly Zetor: Co vše zde nakoupíte?

Pokud jde o množství prodaných nových traktorů, českému trhu již dominují americké značky, jako je John Deere či New Holland. Zetor má až třetí příčku. Zcela jinak je to pokud jde o množství strojů konkrétní značky celkem. Zetor je v tomto případě neporazitelným a náš venkov brázdí i pováleční veteráni. Kde však na ně sehnat náhradní díly?

Zetorů bylo ve starých stodolách dlouho více než náhradních dílů

Mnoho majitelů starých traktorů ve snaze je opět zprovoznit kupovalo další traktory v podstatě pouze na náhradní díly. Což však nebylo snadné. Byl jich nedostatek, jejich cena kvůli vysoké poptávce rostla, často šlo již o cenu za veterány. Do toho bylo logické, že staré traktory trpěly obvykle stejnými neduhy, takže součástka, kvůli níž jsme traktor potřebovali koupit, nefungovala ani na traktorech nabízených.

Sháňka byla rovněž po pláncích strojů, které pomáhaly kutilům s opravami, a taktéž po lidech, jež se do oprav Zetorů nebáli pustit s tím, že se mnohdy některé součástky doslova vyráběly či na klíč renovovaly.

Kde sehnat náhradní díly Zetor?

S e-shopem Nekvinda-obchod.cz se situace na trhu zcela zásadně změnila. Náhradní díly Zetor jsou dnes dostupné. E-shop nabízí součástky pro Zetor z takzvaných Univerzálních řad – UŘI, UŘII, UŘIII a UŘIV. Jde přesně o ty traktory, které jsou nejčastěji součásti našich vesnic a obvykle, pokud jsou provozuschopné, dodnes pomáhají s pracemi kolem domu, ve vinohradech, větších zahradách či v lese.

E-shop Nekvinda-obchod.cz

E-shop Nekvinda nabízí přes 50 000 položek náhradních dílů pro Zetor traktory. Velkou výhodou je, že jsou odesílány již do 24 hodin, protože všechny položky jsou skladem. Když si neumíte rady s výběrem, vůbec to nevadí. Proškolený personál vám umí velice dobře poradit. Navíc na stejném místě nakoupíte i další potřeby pro zemědělskou techniku, které možná rovněž sháníte.